Prisijunk prie savo BIGBOX

Televizorius SAMSUNG UE32F6400 LED 32" 3D Smart

Prekės kodas: 78106

 • Taip
 • Taip
 • Samsung
 • 32''
 • Visos savybės
2013m modelis. 3D, SMART, SLIM LED televizorius. Integruotas Wifi, leis naudotis belaidžiu internetu. Garantija - 2 metai.
Pristatymas per 3 d.d. (darbo dienas)
Garantija 24 mėn.
-25%
Sutaupote 500,00 Lt
1.499,00 Lt
1.999,00 Lt

Lt


Kartu apsimoka


Prekės savybės

Ekrano informacija
Ekrano įstrižainė 32"
Ekrano tipas LED
Skleistinės dažnis 200Hz
Ekrano raiška 1920 x 1080 pikselių
3D Technologija 3D active
Vaizdo kokybės variklis 200 aiškaus judesio dažnis Vaizdo variklis: „3D HyperReal Engine“ Dinaminis kontrasto santykis: Megakontrastas Yra „Wide Color Enhancer (Plus)“ Yra filmo režimas Palaikomas natūralus režimas
HD technologija Full HD 3D
Bendra informacija
Garantija 24
3D TV Taip
CL+ Jungis Taip
3D akiniai komplekte nėra
Gamintojas Samsung
Filmų peržiūra iš USB Taip
SMART TV Taip
USB Taip
Garso galia (RMS) 2 x 10W
Garso sistema Dolby Digital Plus / Pulse, DTS Studio Sound, DTS Premium Audio 5.1
PC-in (VGA) Taip
HDMI Taip
Įmontuoti TV imtuvai DVB-T, DVB-C, analoginis
Skype Taip
Teletekstas Taip
Internet TV Samsung SMART TV
Ausinių išvestis Taip
Integruotas Wireless LAN Taip
SCART jungtis Taip
Spalva Juoda
Aukštis 43.7 cm
Plotis 73.82 cm
Gylis 4.95 cm
Svoris 5,2 kg
Garantinis laikotarpis 24 mėn

Prekės aprašymas

6 serijos Samsung LED TV pristato jaudinantį pramogų pasaulį su SmartHub. Vienoje vietoje rasite geriausias programėles, pateikiamas intuityvioje aplinkoje- puslapius vartykite tarsi knygą.

Langas į pramogų pasaulį

Naujos kartos SmartHub paslauga pakeis požiūrį į tradicinę televiziją. Valdymo panelė paprasta ir intuityvi, leidžianti greitai surasti norimą turinį. Jums nebūtina atsiminti viso turinio- tiesiog pasinaudokite televizoriaus pateikiamomis filmų ir TV programų rekomendacijomis. Mėgaukitės filmais ir TV laidomis su Video on Demand funkcija, išmaniosiomis Smart TV programėlėmis , bendraukite Facebook ir Twitter socialiniuose tinkluose, bei transliuokite muziką, nuotraukas ir filmus iš suderinamų nešiojamų įrenginių.

Aukščiausios kokybės vaizdai jūsų televizoriaus ekrane

Samsung technologija Clear Motion Rate sukuria aiškų ir dinamišką vaizdą sąveikaujant trims veiksniams: procesoriaus darbui, ekrano skleistinės dažniui ir galiniam ekrano apšvietimui. Wide Colour Enhancer ir FullHD išryškina spalvas bei ekrane esančiam vaizdui suteikia krištolinio detalumo.

Subalansuotas dizainas

Pagerinkite savo žiūrėjimo patirtį ir aplinką. Plonasis šviesos diodų televizorius skirtas malonumams, kurie neapsiriboja vien tik žiūrėjimu. „One Design“ su plonesniu apvadu ir platesniu bei labiau įtraukiančiu žiūrėjimo plotu suteikia patrauklią, jūsų namus pagyvinančią aukščiausios kokybės išvaizdą. Šis televizorius puikiai įsilieja į jūsų aplinką, todėl pramogomis galėsite mėgautis netrukdomi. Mėgaukitės „One Design“ dizainu, kuris patraukia visus ir visais atžvilgiais.

 

Dalinkitės ir mėgaukitės turiniu – tai daryti daug lengviau

Dėl išmanesnio junglumo mėgaukitės intuityvesne ir patogesne žiūrėjimo patirtimi. Su „AllShare Play“ funkcija tiesiai į savo televizorių galite transliuoti ir dalintis savo muzika, nuotraukomis, filmais bei kitomis laikmenomis ir mėgautis jomis dideliame ekrane. Integruotas „Wi-Fi“ ryšys leidžia prisijungti prie netoliese esančių suderinamų įrenginių, įskaitant mobiliuosius.

Pirkimo gidai

Bendriniai televizorių skirtumai

Televizorių skirtumai pagal atitinkamus parametrus yra šie:

*(Lyginama nuo geriausio iki blogiausio)

Ryškumas

1.    LCD LED
2.    LCD
3.    Plazma

Tamsios spalvos atkūrimas

1.    Plazma
2.    LED
3.    LCD

Spalvų kontrastas

1.    Plazma
2.    LED
3.    LCD

Žiūrėjimo kampas:

1.    Plazma
2.    LED / LCD

Plazminį televizorių rekomenduojama rinktis, jeigu jums aktualūs šie kriterijai:

•    Patinka sodrios, šiltos spalvos ir didelis juodos spalvos gylis.
•     Norite sklandžių, natūralių, greitai besikeičiančių vaizdų.
•    Nepriekaištingas vaizdas iš bet kurio kampo.
•    Ypatingai tinka miegamajame, kadangi atkuriamas vaizdas yra tamsesnis.Kambariuose su daugiau šviesos šių televizorių transliuojamas vaizdas tampa ne toks gražus.

LCD  televizorių rekomenduojama rinktis jeigu:

•    Televizorių žiūrite gerai apšviestame kambaryje.
•    Mėgstate žiūrėti televizorių visą dieną (sunaudoja nedaug elektros energijos).
•    Mėgstate kuomet televizoriuje atkuriami  šviesesni vaizdai.
•    Jums aktualus ilgas eksploatacijos laikotarpis (80 000 val.)

LED televizorių rekomenduojama rinktis jeigu:

•    Norite plono televizoriaus.
•    Televizorių žiūrite gerai apšviestame kambaryje.
•    Mėgstate žiūrėti televizorių visą dieną (sunaudoja nedaug elektros energijos)
•    Mėgstate kuomet televizoriuje atkuriami  šviesesni vaizdai.
•    Jums aktualus ilgiausias eksploatacijos laikotarpis (apie 100 000 val.)
•    Jums aktualus ryškiausias atkuriamas vaizdas.

Televizoriaus parametrų paaiškinimai

Kontrastas


Šiame paveikslėlyje vaizduojami kontrastų skirtumai. Kairėje nuotraukoje matomas aukštesnis kontrasto lygis, o dešinėje - žemesnis, čia spalvos susiliejusios ir tamsios.

Kontrastas – skirtumas  tarp šviesiausios ir  tamsiausios vietos viename kadre.

 

Kaip išsirinkti jums tinkamiausią televizoriaus dydį?


Ekrano įstrižainę padauginę iš 3 apskaičiuosite tinkamiausią televizoriaus žiūrėjimo atstumą. Tai labai svarbus parametras todėl, kad išsirinkę per didelį televizorių jame matysite pikselius, o išsirinkę per mažą - televizoriuje nepastebėsite detalių bei labai varginsite akis, kadangi jos nuolatos bus įsitempę.


HD -  aukštos rezoliucijos vaizdas

 

 

1080p – Full HD           720p –HD Ready

Ekrano skiriamoji geba parodo televizoriaus taškų sumą. Televizoriaus ekranas yra pagamintas iš tūkstančių mažyčių švieselių, kurios vadinamos pikseliais. Kuo daugiau taškų, tuo aiškesnis vaizdas. Bendrai, jie neminimi kaip720p,1080i, 1080p HDTV rezoliucijos.
•    1080p (1920 × 1080) ekrano skiriamoji geba, dar vadinama Full HD,reiškia, kad ekrane yra 1920 horizontalių pikselių ir 1080 vertikalių vaizdo elementų. Vadinasi,bendrasis taškų skaičius skaičiuojamas taip: TV=1920x1080=2,073,600taškų.
•    720p skiriamoji geba yra bendrasis terminas, naudojamas mažesnėms HD rezoliucijoms apibendrinti: 1024x768,1280x720 arba 1366x768. Šiandienos plačiaekranis televizorius HDTV su 720p rezoliucija turi 1366x768pikselių. Vadinasi,bendrasis taškų skaičius skaičiuojamas taip: TV=1366x768=1,049,088taškų.

Ekrano kraštinių santykis
Šis parametras nurodo televizoriaus ekrano formatą. 5:4 televizoriaus įstrižainių formatas skirtas kompiuterių monitoriams, 4:3 – tai senieji televizoriai, 16:10 - naujos kartos plačiaekranis televizorius, skirtas žiūrėti filmus, 16:9 naujos kartos plačiaekranis televizorius (kino formato).

3D televizija
3D televizija- tai naujausios technologijos, kurios leidžia vartotojams mėgautis trimačio (3D) formato filmais,televizijos programomis ir realų pojūtį teikiančiais žaidimais savo namuose. Ši technologija - skirta sukurti namų kino teatro aplinką vidutiniam namų ūkio vartotojui. Tačiau norint matyti 3D vaizdą nepakanka tik įsigyti naujos kartos televizoriaus, papildomai reikia įsigyti ir 3D akinius. 3D akiniai yra dviejų rūšių:

Skleistinė

 

 

Kiekvienas televizorius atkuria 25 kadrus per sekundę. Kiekvienas kadras iš 25 yra padalinamas į dvi perdavimo sritis, taip atsiranda 50 Hz. Vaizdo ryškumas priklauso nuo nuotraukų keitimo greičio ir yra matuojamas hercais (Hz), o patį greitį matuoja parametras vadinamas skleistine. Kuo daugiau Hz tuo geriau, kadangi vaizdas yra detalesnis, nesusiliejęs, aiškus. 

100Hz televizoriaus nuotraukų keitimo greitis yra du kartus didesnis. Jis nuskaito kadrus dvigubai greičiau negu 50 Hz televizorius ir kiekvieną kadrą pakartoja du kartus. Taigi 50Hz rinkinyje matote seką kadrais:  1,2, 3, 4 ir t.t.,o 100Hz rinkinyje kadrų seka yra tokia:  1,1,2, 2, 3, 3, 4, 4, ir t.t.
Kaip matote pateiktuose paveikslėliuose, televizorius su mažiau Hz turinčia skleistine gali išvis neparodyti tam tikrų kadrų. Tad jeigu norite matyti kuo detalesnį ir natūralesnį vaizdą, siūlome rinktis televizorių su kuo daugiau Hz turinčia skleistine.

 Pristatymas

Pristatymas

Pristatymas į namus ar biurą per 1-3 darbo dienas

 • 90% BIGBOX.LT užsakymų klientams pristatomi per 1-3 darbo dienas. Išsamesnė informacija apie pristatymo terminus pateikiama prie kiekvienos prekės, taip pat ir užsakymo metu lange „Užsakymo sąlygos“. Išimtiniais atvejais užsakymo terminas gali pailgėti papildomai 1-2 darbo dienomis, tačiau apie tokią išimtį BIGBOX.LT atsakingas darbuotojas informuoja telefonu arba el. paštu.
 • Jūsų patogumui - pristatymo laiko pasirinkimas. Pasirinkus prekių pristatymą su kurjerių tarnyba, klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius), Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką: 8-14 val. arba 14-18 val. Jei šie laikai nepatogūs, rekomenduojame atsiėmimą Post24 terminaluose.
 • Jūs visada galite derinti Jums patogų pristatymo terminą. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą negalėsite tuo metu būti vietoje, informuokite apie tai kurjerį arba BIGBOX.LT darbuotoją el. paštu: info@bigbox.lt ar telefonu 8 700 33 322, ir pakoreguokite pristatymą į Jums patogią datą.

Nemokamas pristatymas ir papildomos paslaugos

Galite rinktis jums patogiausią prekių pristatymo būdą:
Pristatymo būdas Pristatymo mokestis
(išskyrus stambiagabrites prekes)
Papildomas mokestis
stambiagabaritėms prekėms
Užnešimo paslauga
Pristatymas su kurjerių tarnyba NEMOKAMAS 9 Lt 29 Lt
Atsiėmimas Post24 terminaluose 5 Lt
paslauga neteikiama paslauga neteikiama

 • Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų. Siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekių. Jei pristatomos prekės, kurias gali panešti vienas žmogus, pristatymas ir užnešimas įeina į standartinio pristatymo kainą.
 • Stambiagabaritėms prekės (televizoriams, skalbimo mašinoms, šaldytuvams ir pan.) taikomas papildomas 9 Lt mokestis. Prekės, kurios neviršija 15 kg svorio limito (pvz. nešiojamieji kompiuteriai, projektoriai, barzdaskutės ir kitos mažesnės prekės) pristatomos nemokamai. Taip pat rekomenduojama pasinaudoti užnešimo paslauga +29 Lt. Tokiu būdu siuntą atveža keli žmonės, pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekes.
 • Post24 terminalai veikia 15-oje miestų. Čia galite susipažinti su pilnu sąrašu.

Svarbu žinoti priimant prekes

 • Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį ir kokybę.
 • Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.
 • Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.

 • Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
 • Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.
 • Jei pasirinkote mokėjimą pristatymo metu, būtinai turėkite tikslią užsakyme nurodytą sumą.

Apmokėjimas

Apmokėjimas

MOKĖJIMO BŪDAI:

BIGBOX.LT internetinėje parduotuvėje atsiskaityti už pirkinius galite Jums patogiausiu būdu:


PAPILDOMI MOKESČIAI IR SĄLYGOS:

Mokėjimo būdas Papildomi BIGBOX.LT mokesčiai Papildomi banko (ar serviso teikėjo) mokesčiai
Mokėjimas pavedimu Nėra Bankas nuskaičiuos mokestį, lygų mokesčiui kaip tranzakcijos mokestis banko viduje arba į kitą banką, priklausomai kokio banko paslaugomis naudojatės.
Elektronine bankininkyste
(bank link paslauga)
Nėra Bankas nuskaičiuos mokestį, lygų mokesčiui kaip tranzakcijos mokestis banko viduje, priklausomai kokio banko paslaugomis naudojatės.
PayPal 4% nuo užsakymo sumos Nėra
Grynaisiais pinigais pristatymo metu 9 Lt Nėra
Išsimokėtinai,
Ūkio banko lizingo pagalba
Nėra Papildomas mokestis (palūkanos %) skaičiuojamas bankui, priklausomai nuo periodo kuriam norite sudaryti išperkamosios nuomos sutartį.
Daugiau informacijos apie ŪKIO BANKO LIZINGO AKCIJA čia!
Išsimokėtinai,
mOKilizingo pagalba
Nėra Papildomas mokestis (palūkanos %) skaičiuojamas bankui, priklausomai nuo periodo kuriam norite sudaryti išperkamosios nuomos sutartį.
Išsimokėtinai,
Sving pagalba
Nėra Atsiskaitant su Sving per 45 dienas - jokie papildomi Sving mokesčiai neskaičiuojami, mokant vėliau - prisideda 2,49% mėnesinių palūkanų ir 17Lt mėnesinis sąskaitos administravimo mokestis.
Išsimokėtinai,
General Financing pagalba
Nėra Papildomas mokestis (palūkanos %) skaičiuojamos General Financing, priklausomai nuo periodo kuriam norite sudaryti išperkamosios nuomos sutartį.

DĖMESIO: pasirinkus atsiskaitymo būdą "Grynaisiais pinigais pristatymo metu", prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme!

BIGBOX.LT sąskaitos rekvizitai, pasirinkus mokėjimo būdą "Mokėjimas pavedimu":

Įmonės pavadinimas UAB „Electronic trade“
Įmonės kodas 302662379
PVM mokėtojo kodas LT100006385811
Įmonės biuro adresas Savanorių pr. 136, Kaunas, 44148
Atsiskaitomoji sąskaita LT69 7044 0600 0782 9957
Bankas SEB Bankas, AB
Mokėjimo paskirtis reikia nurodyti užsakymo numerį

Grąžinimas, garantija

Grąžinimas

Prekių grąžinimo procedūra

Jūs turite teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami mums apie tai raštu (el. paštu: info@bigbox.lt arba registruotu laišku BIGBOX.LT biuro adresu: Savanorių pr. 136, Kaunas, 44148, Lietuva per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos.

SVARBU: Rekomenduojame prieš grąžinant prekes sutarti su BIGBOX.LT atsakingu darbuotoju el. paštu: info@bigbox.lt arba telefonu: 8 700 33 322 dėl prekės grąžinimo, kuris Jums pagelbės visais klausimais.

Grąžinamos prekės turi atitikti nurodytus reikalavimus:

* Šiuo simboliu pažymėti punktai negalioja gražinant nekokybišką prekę.

 • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, tokioje kokioje gavote iš pardavėjo;
 • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 • * Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (švari, nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kiti originaliai komplektacijai būdingi priedai);
 • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
 • Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas);
 • * Grąžinant prekes, kurios yra naudojamos kūno higienai, maisto ruošimui, namų ruošai prekės negali būti nei karto naudotos;
 • * Grąžinant kompiuterį, jame negali būti jokios Jūsų paliktos informacijos, programinės įrangos, Jūsų asmeninių nustatymų;
 • Grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota, rekomenduojama supakuoti į tą patį įpakavimą, kokiame gavote iš pardavėjo;
 • Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti BIGBOX.LT biuro adresu: 8 700 33 322;
 • Pirkėjas grąžindamas prekę pats atsako už jos sklandų ir saugų atvykimą iki BIGBOX.LT biuro.

Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą (jo formą gali atsiųsti atsakingas BIGBOX.LT darbuotojas el. paštu arba galite atsisiųsti čia), nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui.

Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 darbo dienų po to, kai autorizuotas servisas patvirtina, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.

DĖMESIO: Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, BIGBOX.LT įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis "Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217"

Prekes galite grąžinti, pristatant į BIGBOX.LT biurą Kaune:

Savanorių pr. 136, Kaunas, 44148
Darbo laikas: I-V 08:00 – 17:00 val.
Telefonas: +370 700 333 22
El. paštas: info@bigbox.lt

Kaip mus rasti?

BIGBOX.LT biuras Kaune

Garantija, garantinis remontas, autorizuoti serviso centrai

DĖMESIO: visos BIGBOX.LT parduodamos prekės yra skirtos Europos regiono rinkai, todėl visoms prekėms taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai ir reikalavimai. Pagal Europos Sąjungos direktyvas visoms prekėms yra taikomas ne trumpesnis nei 24 mėn. garantinis periodas. Detalesnę informaciją apie pagrindinių prekių kategorijų garantinio aptarnavimo bei kokybės garantijos informaciją rasite čia.

Duomenų saugumas

SAUGUMAS

BIGBOX.LT rūpinasi Jūsų duomenų saugumu.

Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje BIGBOX.LT užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras Comodo. Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp lankytojo naršyklės ir BIGBOX.LT serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims

BIGBOX.LT nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų.

Internetinės parduotuvės BIGBOX.LT pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl elektroninei parduotuvei BIGBOX.LT ši informacija neprieinama.

Mums rūpi mūsų klientų duomenų saugumas, todėl naudojami vieną saugiausių sertifikatų – „Comodo“.

Daugiau informacijos galite rasti oficialiame „Comodo“ puslapyje: www.instantssl.com


Komentarai, atsiliepimai

Su šia preke tinka

Atgal Pirmyn