Prisijunk prie savo BIGBOX

Skalbimo mašina Miele W6766WPS

Prekės kodas: 56352

 • Miele
 • A+++ ir geriau
 • 7-8 kg
 • 61 ir daugiau cm
 • Visos savybės
Pristatymas per 14-28 d.d. (darbo dienas)
Garantija 24 mėn.
-11%
Sutaupote 208,25 €
1.673,99
1.882,24 €
Lizingas nieko nekainuoja! Plačiau
Siūlyk savo kainą!
SIŪLYTI
X

Prekės savybės

Bendra informacija
Garantija 24
Gamintojas Miele
Metinės vandens sąnaudos (220 cikų) 10560 l/metus
Būgno talpa 7 kg
Energijos klasė A+++
Energijos klasė | Skalbyklės A+++ ir geriau
Energijos sąnaudos 168 kWh/per metus
Būgno talpa (nuo...iki) 7-8 kg
Būgno talpa (kg) 7
Būgno talpa džiovinant (kg) Be džiovinimo
Gręžimo greitis (aps/min) 1600
Garų generatorius Nėra
Skalbimo efektyvumo klasė A
Gręžimo efektyvumo klasė A
Metinės vandens sąnaudos (220 ciklų) 10560 l l/metus
Automatinė audinių svėrimo technologija Yra
Disbalanso kontrolė Yra
Ekranėlis Yra
Gylis (nuo ... Iki) 61 ir daugiau cm
Inverterinis variklis Yra
Montavimo tipas Laisvai pastatomas
Skalbimo mašinos tipas Iš priekio pakraunama
Džiovinimo funkcija Nėra
Inverterinis variklis (džiovyklės) Yra
Skalbimo pradžios atidėjimas Yra
Triukšmo lygis skalbiant 49 dB (A)
Triukšmo lygis gręžiant 73 dB (A)
Gylis (cm) 65.6 cm
Spalva Balta
Aukštis 85 cm
Plotis 59.5 cm
Surinkimo šalis Vokietija
Svoris 99 kg
Garantinis laikotarpis 24 mėn.

Prekės aprašymas

Miele W6766WPS išskirtinumai
Miele W6766WPS korinis būgnas SoftTronic


Unikalus Miele būgnas idealiai prižiūri audinius ir juos tausoja. Miele buvo pirmoji, kuri susirūpino skalbiamų audinių tausojimu. Kiekvienas pagaminamas būgnas yra testuojamas su pėdkelne prabraukiant ja per būgną, tam kad būgnas visada būtų aukščiausios kokybės. Miele vienintelė rinkoje gali pasigirti, kad gali skalbti net ir rožes jų nepažeidžiant.


 

Miele W6766WPS pasisvėrimo technologija


Miele buvo viena iš pirmųjų, kuri sukūrė automatinį vandens lygio nustatymo mechanizmą ir įdiegė į visas savo skalbimo mašinas. Nuo šiol galite nesijaudinti dėl dedamų audinių kiekio ir elektros bei vandens sąnaudas, kadangi skalbimo mašina Miele W6766WPS paims tiek vandens, kiek audiniai jo sugers, mažiau vandens, mažiau ir elektros išlaidų, mažėjant išlaidoms,daugiau sutaupote.
Miele W6766WPS disbalanso kontrolė


Visos Miele skalbimo mašinos turi tobulai veikiančią disbalanso kontrolę, kurio dėka netolygiai sukritusius audinius skalbyklė išmėtys įvairiais būgno judesiais, taip, kad skalbimo metu Jūsų nevargintų nemalonūs garsai. Taip pasiekiami aukščiausi skalbimo rezultatai, nes skalbimo regentas tolygiai įsigeria į audinius, o taip pat efektyvesnis tampa ir gręžimas, kadangi tolygiai iš visų audinių bus pašalinta drėgmė.
Miele skalbimo mašinų emalis


Miele - vienintelis iš buitinių gamintojų, kuris visas skalbimo mašinas dengia itin kokybišku emaliu, kuris visiškai nesibraižo, o taip pat yra atsparus rūgštims, lengvai valosi. Įsigyjant Miele skalbimo mašiną, Jūs esate tikras, kad jos išvaizdai nieko nenutiks net ir po daugelio metų. Ji atrodys lyg nauja, o korozijos nebus nei pėdsakų.
Miele skalbyklių vyriai


Visose Miele skalbimo mašinose vyriai yra sunkonstruoti taip, kad per ilgus metus naudojimo, visiškai nenusvirtų. Tikriausiai daugeliui teko susidurti su durelių nusvirimu, kai tampa sudėtinga uždaryti dureles, nes reikia pataikyti į specialų užraktą. Įsigijus Miele užmiršite tai, kadangi vyriai yra unikalūs, nors durelės atsidaro iš kitos pusės, tačiau tai tik privalumas.
Unikali skalbimo mašinos Miele W6766WPS konstrukcija


Miele visose skalbyklėse yra diegiamos unikalios technologijos, viena iš jų yra iš ketaus pagamintos plokštės. Tikriausiai daugelis pastebėjo, kad po 5-7 metų, o kartais net ir iškart jaučiasi skalbyklės nestabilumas. Jos važinėja po vonios kambarį ir taip sukelia daug triukšmo. Miele išsprendė šią bėdą, sudėdama aplink būgną ketaus plokštes, kurios priešingai nei visose kitose buitinėse skalbyklėse dedamos akmens masės plokštės, yra sunkesnės ir nuo drėgmės nesuskilinėja ir skalbyklė nepraranda svorio. Visos skalbyklės Miele svers virš 90 kg.
Miele W6766WPS putų kontrolė


Dažnas iš mūsų pildami į skalbimo mašiną miltelius ar skystį, jo padauginame. Būtent dėl šios priežasties susidariusios putos skalbimo kokybę mažina, o taip pat didina tikimybę įgyti elergiją skalbimo priemonėms. Miele rūpinasi Jumis ir audiniais, todėl padauginus skalbimo miltelių ar skysčio, ji dalį jų pašalins su vandeniu, kad skalbimas vyktų sklandžiai.
Miele Waterproof (WPS) technologija


Tai tobulesnė vandens padavimo kontrolės sistema. Ši sistema siūlo tokią pat saugią konstrukciją, tik dar papildytą dvigubu magnetiniu vožtuvu. Jei vienas iš vožtuvų sugestų, tekėjimą sustabdytų likęs antrasis. Pažeidus vidinę žarną, vanduo ištekėtų per kitą.
Miele skalbimo mašinos turėtų veikti iki 20 metų


Pagaminus Miele skalbimo mašinų seriją, viena skalbimo mašina iš tos serijos pereina griežtus testavimus tam, kad 20 metų veikimas būtų ne reklaminis tirukas. Visi atlikti bandymai yra griežtai tikrinami ir kiekviena smulkmena yra perdaroma tam, kad išlaikyti aukščiausią kokybę. 20 metų skaičiavimas paremtas paprastu bandymu, Jūs turite skalbti į savaitę minimum 5 kartus, jei to nedarote, tai ji tarnauti gali ir ženkliai ilgiau.
Visos Miele skalbimo mašinos gaminamos Vokietijoje


Miele yra bene vienintelis gamintojas daugelį savo gamyklų neperkėlęs į kitas šalis. Miele unikalus gamintojas tuo, kad vienintelė tokio dydžio kompanija, neturi akcininkų, o ją valdo karta iš kartos perimantys technologines žinias ir patirtį.

Pirkimo gidai

Pirmiausia labai gerai pagalvokite apie tai, kur statysite skalbimo mašiną. Pasirinkus skalbyklės vietą, bus paprasčiau nuspręsti, koks skalbinių pakrovimo tipas Jums yra tinkamiausias: pakrovimas iš viršaus ar iš priekio. Rinkdami vietą skalbimo mašinai nepamirškite, kad ją reikia prijungti prie vandentiekio ir elektros tinklo, privalo būti galimybė išleisti panaudotą vandenį

Iš viršaus pakraunamos skalbimo mašinos

Iš viršaus pakraunama skalbyklė tiks Jums tokiu atveju, kai neturėsite daug erdvės ir nenorėsite galimybės jos statyti po stalviršiu. Įdedant ir išimant skalbinius iš šio tipo skalbimo mašinos Jums nereikės lankstytis. Dažniausiai jos yra 40cm pločio, jose telpa nuo 5,5 iki 8 kg sausų skalbinių. 

 

Iš priekio pakraunamą skalbyklę įprastai galima rinktis nuo 60 cm pločio


Iš priekio pakraunamos skalbyklės gali būti pastatomos savarankiškai arba montuojamos. Montuojamas į nišą skalbimo mašinas puikiai paslėpia spintelės durelės.
Rinkdamiesi montuojamą skalbimo mašiną būtinai pamatuokite ar ji tilps i Jūsų pasirinktą ar jau esamą spintelę. Šio tipo skalbyklės integruojasi į virtuvės interjerą, priekinę skalbyklės dalį paslepia durelės.

Kaina

Vidutinės kainos:

Iš viršaus pakraunamos skalbimo mašinos sunaudoja daugiau vandens, vidutiniškai 52,5* l vienam skalbimui.
Iš priekio kraunamos skalbyklės yra taupesnės. Pvz, 6 kg skalbinių talpos skalbyklė vieno skalbimo metu sunaudoja vidutiniškai 45* l vandens, 7 kg talpos – 49* l vandens, 8 kg talpos – 57* l vandens.

* Duomenys pateikiami prie kiekvienos skalbimo mašinos testuojant standartine pilna užkrova sausų audinių, o skalbiama medvilnės 60 °C temperatūroje.

Talpa

Priklauso nuo būgno dydžio ir matuojama pagal tai, kiek kilogramų sausų skalbinių telpa vienam skalbimui. Populiariausia talpa 3,5-6 kg. Šiuo metu galite nesibaiminti dėl mažai skalbiamo audinių kiekio ir drąsiai galite pirkti, kad ir didesnės talpos skalbimo mašiną, kadangi šiuo metu jos visos pasveria ir į būgną prileidžia optimalų vandens kiekį, reikalingą išskalbti tam tikram į būgną įdėtam kilogramų kiekiui.

Būgnas

Tai ne ką mažiau reikšmės turintis kriterijus nei elektros ar vandens suvartojimas. Būtent būgnas apsaugos audinius nuo audinių plyšimo tiek skalbimo metu, tiek gręžimo. Taip pat nuo jo priklauso ir išskalbimo kokybė, kadangi neužtenka pagaminti būgną vien su mažesnėmis skylutėmis, reikia, kad skalbimo regentai kuo geriau išsimaišytų skalbyklėje, taip patekdami į visas vietas.

Variklis

Varikliai skalbyklėse būna dviejų tipų: invertorinis ir variklis su šepetėliais. Pagrindinis skirtumas tarp šių variklių yra tas, kad invertorinis variklis veikia žymiai tyliau, yra patikimesnis, todėl daugelis gamintojų jam suteikia net 10 metų garantiją. Taip pat mažiau kaisdamas sudaro mažesnius šilumos nuostolius, ko pasekoje suvartojamos elektros energijos kiekis tampa mažesnis. Su skalbimo mašinomis, kurios turi invertorinį variklį galima skalbti vieną skalbimą po kito, ko negalima su įprastiniu, dėl šepetėlių dylimo.


 

Elektros energijos sąnaudos:
Žymima raidėmis nuo A iki G. A klasė sunaudoja mažiausiai elektros energijos. Šiuo metu yra ir dar taupesnių prietaisų, todėl buvo įvestas papildomas žymėjimas: A+, A++, A+++ klasės (Pagal Europos Sąjungos išleistą direktyvą, žymėjimas A+ reiškia, jog gamintojas 10% pagerino numatytą standartą, o kuo daugiau pliusų, tuo dešimtimis procentų skalbyklė pagerino numatytą standartą). Šiuo metu pati ekonomiškiausia skalbimo mašina žymima A+++ ir tai reiškia, kad jo net 30 % pagerino numatytą standartą taikomą tos kategorijos skalbimo mašinoms.


Iš viršaus pakraunamos skalbyklės elektros energijos sąnaudos:
A klasės skalbyklės vidutiniškai sunaudoja 1,1 Kw/h (6 kg sausų skalbinių)
A++ klasės skalbyklės vidutiniškai sunaudoja 0.93 kw/h (6 kg sausų skalbinių)

Iš priekio pakraunamos :
A klasės skalbyklės vidutiniškai sunaudoja 1.14 kw/h (6 kg sausų skalbinių)
A++ klasės skalbyklės vidutiniškai sunaudoja 0.84 kw/h (6 kg sausų skalbinių)


Skalbimo, gręžimo klasė

Kaip ir elektros sunaudojimas, taip ir skalbimo bei gręžimo kokybė žymima raidėmis nuo A iki G. A klasės skalbimo mašinos nepriekaištingai išskalbs Jūsų audinius, o gręžimo klasės raidė nurodys kokio sausumo audinius išimsite iš būgno po gręžimo.
Gręžimo greitis
Dauguma skalbyklių gręžia 1200 apsisukimų per minutę greičiu. Daugiau apsisukimų per minutę turintys modeliai geriau išgręš audinius, jie bus sausesni, tačiau šios skalbyklės yra brangesnės ir triukšmingesnės.
Triukšmo lygis
Ųis parametras matuojamas tiek skalbimo metu, tiek ir gręžimo. Skalbimo metu jis svyruoja vidutiniškai nuo 48 dB iki 62 dB, gręžimo metu nuo 67 dB iki 74 dB. Pačios tyliausios skalbimo mašinos tiek skalbiant, tiek gręžiant yra skalbimo mašinos turinčios invertorinį variklį. Kaip pavyzdys, žmonės kalba apie 62 dB garsu, taigi skalbyklė, kuri veikia 48 dB garsu, bus ypatingai tyli ir jos visiškai negirdėsite.
Programos
Programų skaičius kiekvienoje skalbimo mašinoje yra skirtingas, tačiau egzistuoja standartinės programos, kurios bus visose šiuo metu prekiaujamose skalbyklėse:

 • Medvilnės skalbimo programa
 • Sintetikos skalbimo programa
 • Ypač švelni programa (skirta skalbti užuolaidas ir pan.)
 • Vilnos skalbimo programa
 • Trumpoji skalbimo programa (šiuo metu galima rasti 15 min. ir 30 min.skalbimą turinčias skalbykles. Šios programos skirtos atšviežinimui, t.y. tik pašalinti nemaloniam kvapui).

 

Kitos programos :


Mix skalbimo programa - šios programos dėka galime į būgną įdėti ir medvilninius audinius, ir sintetinius, ir nereikės jų rūšiuoti.

Sportiniams audiniams skirta programa - originalius sportinius audinius, kuriuos gamina Nike, Adidas, Puma, Reebok ar kiti žinomiausi gamintojai būtina skalbti specialioje programoje, kitu atveju audinys praras savo fizines savybes ir pradės plyšinėti, o taip pat sunkiau praleidinės orą į vidų.

Audinių nesilamdymo programa - jos metu į būgną prileidžiama šiek tiek daugiau vandens nei įprastose programose bei sumažinamas apsisukimų skaičius, kad gręžimo metu audiniai kuo mažiau glamžytųsi. 

 

Įsitikinkite, kad Jūsų skalbimo mašina turi jums reikalingas programas.

Pristatymas

Bigbox pristatymas

Pristatymas į namus ar biurą per 1-3 darbo dienas

SPALIO 25-26 D. VISOMS PREKĖMS NEMOKAMAS PRISTATYMAS!

 • 90% BIGBOX.LT užsakymų klientams pristatomi per 1-3 darbo dienas. Išsamesnė informacija apie pristatymo terminus pateikiama prie kiekvienos prekės, taip pat ir užsakymo metu lange „Užsakymo sąlygos“. Išimtiniais atvejais užsakymo terminas gali pailgėti papildomai 1-2 darbo dienomis, tačiau apie tokią išimtį BIGBOX.LT atsakingas darbuotojas informuoja telefonu arba el. paštu.
 • Jūsų patogumui - pristatymo laiko pasirinkimas. Pasirinkus prekių pristatymą su kurjerių tarnyba, klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius), Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką: 8-14 val. arba 14-18 val. Jei šie laikai nepatogūs, rekomenduojame atsiėmimą Post24 terminaluose.
 • Jūs visada galite derinti Jums patogų pristatymo terminą. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą negalėsite tuo metu būti vietoje, informuokite apie tai kurjerį arba BIGBOX.LT darbuotoją el. paštu: pagalba@bigbox.lt ar telefonu 8 700 33 322, ir pakoreguokite pristatymą į Jums patogią datą.

 

Pristatymas ir papildomos paslaugos

Galite rinktis jums patogiausią prekių pristatymo būdą:

Pristatymo būdas Pristatymo mokestis
(išskyrus stambiagabrites prekes)
Pristatymo mokestis
stambiagabaritėms prekėms
Užnešimo paslauga
Pristatymas su kurjerių tarnyba 0
0 € (Televizoriams pristatymas 0 €) 14 €
Atsiėmimas BIGBOX.LT biure Kaune 3 €
paslauga neteikiama paslauga neteikiama

 Pristatymas į Kuršių Neriją 

Teirautis telefonu: +37070033322

Pristatymui į Kuršių Neriją gali būti taikomas papildomas mokestis. 

 

 

 • Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų. Siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekių. Jei pristatomos prekės, kurias gali panešti vienas žmogus, pristatymas ir užnešimas įeina į standartinio pristatymo kainą.
 • Stambiagabaritėms prekėms (skalbimo mašinoms, šaldytuvams ir pan.) taikomas 0 € mokestis. Taip pat rekomenduojama pasinaudoti užnešimo paslauga + 14 €. Tokiu būdu siuntą atveža keli žmonės, pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekes. 

Svarbu žinoti priimant prekes

 • Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, jos turinį, prekių kiekį
 • Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.
 • Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.

 

 • Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
 • Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.
 • Jei pasirinkote mokėjimą pristatymo metu, būtinai turėkite tikslią užsakyme nurodytą sumą.
 
 
Ši atmintinė yra skirta DPD siuntų gavėjams, kurie priima siuntas iš DPD kurjerio. Gavėjai turėtų atkreipti dėmesį į šiuos esminius dalykus:

 

 1. SUSISKAIČIUOK DĖŽES


DPD kurjerio pristatomas pakuočių (dėžių) skaičius turi būti toks pat koks yra nurodytas kurjerio naudojamame skenerio ekrane. 
Jeigu pristatomų pakuočių (dėžių) skaičius skiriasi nuo skeneryje nurodyto dėžių skaičiaus – tuomet DPD kurjeris privalo patikslinti pristatomų dėžių skaičių skeneryje.

 2. PATIKRINK DĖŽIŲ ETIKETES

 
Ant DPD pakuočių (dėžių) etiketėse turi būti nurodytas Jūsų adresas, o dėžių numeriai turi atitikti  skeneryje nurodytiems pakuočių numeriams.
Jeigu pristatytų pakuočių (dėžių) numeriai skiriasi nuo skeneryje nurodytų dėžių numerių – tuomet DPD kurjeris privalo patikslinti gautų dėžių numerius.

 3. APŽIŪRĖK GAUTAS DĖŽES

 
Pristatomos pakuotės (dėžės) turi būti tvarkingos, t. y. nepraplėštos, nesugniuždytos ir pan.
Jeigu prekes pažeistoje pakuotėje yra apgadintos – tuomet su DPD kurjeriu turi būti surašytas „pakuotės pažeidimo aktas“. ”Pakuotės pažeidimo akto“ formą turi DPD kurjeris.

 4. TEISINGAI INFORMUOK

 
Informacija apie neteisingai pristatytas pakuotės (dėžes) turi būti pateikta el. paštu kas@dpd.lt arba 

tel.: 8-5-2106777. Pateikiamoje informacijoje turi būti DPD pakuotės numeris. 

 

DPD logo DPD užsakymas

Apmokėjimas

Bigbox apmokėjimo sąlygos


MOKĖJIMO BŪDAI:

BIGBOX.LT internetinėje parduotuvėje atsiskaityti už pirkinius galite Jums patogiausiu būdu:

 • Mokėjimas pavedimu;
 • Išsimokėtinai SB LIZINGO pagalba.
 • Elektronine bankininkyste (bank link paslauga);
 • PayPal;
 • Grynaisiais pinigais pristatymo metu;
 • Išsimokėtinai (General Financing arba mOKilizingo pagalba);

PAPILDOMI MOKESČIAI IR SĄLYGOS:

Mokėjimo būdas Papildomi BIGBOX.LT mokesčiai Papildomi banko (ar serviso teikėjo) mokesčiai
Mokėjimas pavedimu Nėra Bankas nuskaičiuos mokestį, lygų mokesčiui kaip tranzakcijos mokestis banko viduje arba į kitą banką, priklausomai kokio banko paslaugomis naudojatės.
Elektronine bankininkyste
(bank link paslauga)
Nėra Bankas nuskaičiuos mokestį, lygų mokesčiui kaip tranzakcijos mokestis banko viduje, priklausomai kokio banko paslaugomis naudojatės.
PayPal 5% nuo užsakymo sumos Nėra
Grynaisiais pinigais pristatymo metu 3 € Nėra
Išsimokėtinai,
SB lizingo pagalba
Sudarant lizingo sutartį, nepriklausomai nuo to kokios yra lizingo sąlygos yra taikomas 5€ dokumentų siuntimo mokestis. Jeigu nenorite, kad dokumentai būtų siunčiami per kurjerį - dokumentus galite atvažiuoti pasirašyti mūsų ofise Kaune Savanorių pr. 136. Tokiu atveju mokestis nebus taikomas. Papildomas mokestis (palūkanos %) skaičiuojamas bankui, priklausomai nuo periodo kuriam norite sudaryti išperkamosios nuomos sutartį.
Išsimokėtinai,
mOKilizingo pagalba
Sudarant lizingo sutartį, nepriklausomai nuo to kokios yra lizingo sąlygos yra taikomas 5€ dokumentų siuntimo mokestis. Jeigu nenorite, kad dokumentai būtų siunčiami per kurjerį - dokumentus galite atvažiuoti pasirašyti mūsų ofise Kaune Savanorių pr. 136. Tokiu atveju mokestis nebus taikomas. Papildomas mokestis (palūkanos %) skaičiuojamas bankui, priklausomai nuo periodo kuriam norite sudaryti išperkamosios nuomos sutartį.

DĖMESIO: pasirinkus atsiskaitymo būdą "Grynaisiais pinigais pristatymo metu", prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme!

BIGBOX.LT sąskaitos rekvizitai, pasirinkus mokėjimo būdą "Mokėjimas pavedimu":

Įmonės pavadinimas UAB „Electronic trade“
Įmonės kodas 302662379
PVM mokėtojo kodas LT100006385811
Įmonės biuro adresas Savanorių pr. 136, Kaunas, 44148
Atsiskaitomoji sąskaita LT69 7044 0600 0782 9957
Bankas SEB Bankas, AB
Mokėjimo paskirtis reikia nurodyti užsakymo numerį

Grąžinimas, garantija

Bigbox prekių grąžinimas


PREKIŲ GRĄŽINIMO PROCEDŪRA

Jūs turite teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami mums apie tai raštu (el. paštu: pagalba@bigbox.lt arba registruotu laišku BIGBOX.LT biuro adresu: Savanorių pr. 136, Kaunas, 44148, Lietuva per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos.

SVARBU: Rekomenduojame prieš grąžinant prekes sutarti su BIGBOX.LT atsakingu darbuotoju el. paštu: pagalba@bigbox.lt arba telefonu: 8 700 33 322 dėl prekės grąžinimo, kuris Jums pagelbės visais klausimais.


Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą (jo formą gali atsiųsti atsakingas BIGBOX.LT darbuotojas el. paštu arba galite atsisiųsti čia), nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui.

 
Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas. Šeštoji knyga. Prievolių teisė 6.228-10 straipsnis.
 
PIRKĖJO TEISĖS

Remiantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228(10) straipsnio 1 dalyje, nustatančio, jog "Vartotojas turi teisę, nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas kitų, negu nustatyta šio kodekso 6.228(11) straipsnyje, išlaidų, per keturiolika dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties, išskyrus šio straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis“ nustatyta tvarka, galimas tinkamos kokybės prekių grąžinimas:
- Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo–pardavimo sutarties, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui ir prekes grąžindamas savo lėšomis per 14 kalendorinių dienų nuo užsakymo pristatymo dienos (klientas siuntos priėmimą patvirtina parašu kurjeriui);
- Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti nurodyta teise atsisakyti sutarties, jeigu sutartis buvo sudaryta dėl garso ir vaizdo kūrinių ir fonogramų bet kokiose vaizdo ar garso laikmenose, kompiuterių programų tiekimo ir pirkėjas pažeidė pakuotės apsaugas;
- Jeigu pirkėjas pasinaudoja teise atsisakyti sutarties, kai už daiktą visiškai ar iš dalies sumokama pagal tam tikslui pardavėjo ir pirkėjo arba pardavėjo ir trečiojo asmens sudarytą vartojimo kredito sutartį, tai ta vartojimo kredito sutartis turi būti nutraukiama be jokių papildomų įsipareigojimų pirkėjui;
- Jeigu klientui buvo suteikta papildoma pasiūlymo nuolaida, ta nuolaida yra automatiškai atšaukiama tuo atveju, kai klientas atšaukia (ar grąžina) bent vieną kokybišką užsakymo pagal tokį pasiūlymą prekę.


PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Grąžinant kokybiškas prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
 • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
 • prekė turi būti nenaudota ir Pirkėjo nesugadinta;
 • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) Šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę;
 • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
 • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas);

Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti BIGBOX.LT biuro adresu: Savanorių pr. 136, Kaunas, 44148, Lietuva.

SVARBU: Autobusų siuntų tarnyba ar Lietuvos paštas iki galutinio adresato siuntų nepristato, todėl prekes grąžinti privaloma per kurjerių tarnybą arba pristatyti patiems. 

Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui. Tuo atveju, jei pinigai grąžinami ne į pirkėjo, o į kito asmens sąskaitą, privaloma pateikti pirkėjo išduotą įgaliojimą  trečiajam asmeniui priimti grąžinamus pinigus.

Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja nedelsdamas ir ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo tos dienos, kurią jis gavo Pirkėjo pranešimą apie sutarties atsisakymą, grąžinti Pirkėjui visas šio sumokėtas sumas, įskaitant Pirkėjo apmokėtas prekių pristatymo išlaidas. Pirkėjui atsisakius sudarytos sutarties, Pirkėjui tenka tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos.

BIGBOX.LT vienašališkai turi teisę iš klientui grąžinamos sumos išskaičiuoti suteiktą papildomos nuolaidos sumą, jei klientas pasinaudojo papildoma pasiūlymo nuolaida ir vėliau atšaukė (grąžino) bent vieną kokybišką prekę iš pasiūlymo, kuriam buvo pritaikyta nuolaida.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, BIGBOX.LT įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001.06.11 nutarimu Nr. 697 (2014.07.22 nutarimo Nr. 738 redakcija) patvirtintomis "Mažmeninės prekybos taisyklėmis".

Jei per garantijos terminą kliento įsigyta netinkamos kokybės prekė pakeičiama nauja tinkamos kokybės preke, pakeistajai taikomas likęs garantijos terminas, t.y. garantinis terminas nepratęsiamas.

Prekes galite grąžinti, pristatant į BIGBOX.LT biurą Kaune:

KAIP MUS RASTI?

Bigbox kontaktai


Savanorių pr. 136, Kaunas, 44148
Darbo laikas: I-V 08:00 – 17:00 val.
Telefonas: +370 700 333 22
El. paštas: pagalba@bigbox.lt
 
GRANTIJA, GRANTINIS REMONTAS, AUTORIZUOTI SERVISO CENTRAI

DĖMESIO: visos BIGBOX.LT parduodamos prekės yra skirtos Europos regiono rinkai, todėl visoms prekėms taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai ir reikalavimai. Pagal Europos Sąjungos direktyvas visoms prekėms yra taikomas ne trumpesnis nei 24 mėn. garantinis periodas. Detalesnę informaciją apie pagrindinių prekių kategorijų garantinio aptarnavimo bei kokybės garantijos informaciją rasite čia.

Duomenų saugumas

SAUGUMAS

BIGBOX.LT rūpinasi Jūsų duomenų saugumu.

Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje BIGBOX.LT užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras Comodo. Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp lankytojo naršyklės ir BIGBOX.LT serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims

BIGBOX.LT nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų.

Internetinės parduotuvės BIGBOX.LT pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl elektroninei parduotuvei BIGBOX.LT ši informacija neprieinama.

Mums rūpi mūsų klientų duomenų saugumas, todėl naudojami vieną saugiausių sertifikatų – „Comodo“.

Daugiau informacijos galite rasti oficialiame „Comodo“ puslapyje: www.instantssl.com


Kainos istorija

56352 1.673,99 EUR

Atgal Pirmyn