Prisijunk prie savo BIGBOX

Šaldytuvas Electrolux EN3453AOW

Prekės kodas: 82500

 • Electrolux
 • A++
 • No Frost (bešerkšnė)
 • 180-189 cm
 • Visos savybės
Pristatymas per 3 - 7 d.d. (darbo dienas)
579,00
1.999,17 Lt
Lizingas nieko nekainuoja! Plačiau
Siūlyk savo kainą!
SIŪLYTI
X

Prekės savybės

Bendra informacija
Gamintojas Electrolux
Energijos klasė A++
Šaldiklio talpa (nuo...iki) 76 l
Šaldymo sistema No Frost (bešerkšnė)
Aukščio intervalas 180-189 cm
Nulinės zonos tipas Nėra
Pločio intervalas 60-64 cm
Šaldytuvo tipas Šaldiklis apačioje
Šaldiklio atitirpinimas Nereikalingas
Šaldytuvo montavimo tipas Laisvai pastatomas
Šaldytuvo spalva Balta
Energijos sąnaudos 233.6
Šaldytuvo talpa 245 l
Lentynėlių tipas Stiklinės
Šaldiklio talpa 76 l
Greitas užšaldymas Nėra
Šaldymo galingumas 10kg / 24h
Saugus veikimo laikas dingus elektrai 18 val.
Šaldytuvo atitirpinimas Automatinis
Šaldiklio šaldymo klasė Daugiau nei -18 °C
Ekranėlis Nėra
Temperatūros valdymas Mechaninis
Kompresorių skaičius 1
Triukšmo lygis 43 dB
Šaldytuvo aukštis 185.9 cm
Šaldytuvo plotis 59.5 cm
Šaldytuvo gylis 65.8 cm
Surinkimo šalis Vengrija
Garantinis laikotarpis 24 mėn.

Pirkimo gidai

Šaldytuvas yra kiekvienos virtuvės širdis. Taip yra ne todėl, kad jis visada įjungtas, o todėl, kad išlaiko maistą šviežią ir saugų. Vis didėjant elektros energijos kainoms, kad Jūsų neišgąsdintų didelės sąskaitos už elektros energiją, reikia atsakingai pasirinkti šaldytuvą.
Šaldytuvų tipai
Šiuo metu yra trijų tipų šaldytuvai:
Šaldytuvai su No frost (bešerkšne) technologija.
Dėka šios pažangios technologijos, šaldytuve visiškai nesusidaro šerkšno bei vandens ląšelių viršutinėje šaldytuvo dalyje, todėl šaldytuvo niekada nereikia atitirpinti.  
Privalumai:
1. Niekada nereikia atitirpinti šaldytuvo, kadangi šaldiklyje nesusidaro ledo. Dėl šios priežasties, metinės elektros sąnaudos metai iš metų nekinta.
2. Temperatūra kiekvienoje lentynoje išlieka ta pati dėl oro cirkuliacijos, todėl maisto produktai tokiame šaldytuve išliks maksimaliai švieži.
 
 
 
Šaldytuvai su automatiniu atitirpinimu.
Šaldytuvo šaldiklyje nuolat kaupiasi ledas, dėl kurio periodiškai reikia atitirpinti šaldytuvą. Viršutinėje dalyje ant galinės sienelės kaupiasi drėgmės ląšeliai, kurie subėga į specialią talpą ir vėliau yra iš jos išgarinami. Šios technologijos šaldytuvus reikia atitirpinti kuo dažniau, kitu atveju metinės elektros sąnaudos ženkliai išaugs, dėl ledo susikaupiančio šaldiklyje.         
Privalumai:
1. Patraukli kaina.
2. Viršutinėje šaldytuvo dalyje susidaro drėgmės ląšeliai, kurie garantuoja maksimalų drėgmės lygį, kad maisto produktai nebūtų išsausinti.
     
 
                 
Šaldytuvai su Frost free ar Smart Frost technologija šaldiklyje.
Šaldytuvo viršutinėje dalyje ant galinės sienelės nuolat susidaro vandens ląšeliai, kurie nuolat nubėga į specialią talpą, esančią ant kompresoriaus, o galiausiai yra iš jos išgarinami. Tuo tarpu šaldiklyje visiškai nesikaupia ledo, dėl šios priežasties šaldytuvo visiškai nereikia atitirpinti, kadangi viršutinė dalis atitirpsta automatiškai, o šaldiklyje nesusidaro ledo.   
Privalumai:
1. Šaldytuvai su Frost free technologija sunaudoja mažiausiai elektros energijos.
2. Viršutinėje šaldytuvo dalyje susidaro drėgmės ląšeliai, kurie garantuoja maksimalų drėgmės lygį, kad maisto produktai nebūtų išsausinti.
3. Šaldiklyje niekada nesusidaro ledo, todėl prietaiso atitirpinti nereikės. Dėl šios priežasties elektros sąnaudos metams bėgant nesikeis.Triukšmo lygis

Šaldytuvo triukšmo lygis ir sunaudojamas energijos kiekis turi būti nurodyti šaldytuvo specifikacijoje. Tai labai svarbus parametras, š kurį reikėtų atkreipti dėmesį. Šaldytuvo skleidžiamas garsas skiriasi nuo prietaise naudojamos technologijos. Šaldytuvai su No frost technologija visada yra šiek tiek garsesni nei šaldytuvai su automatiniu atitirpinimu ar Frost free technologija. Didelę įtaką skleidžiamam garsui gali turėti ir šaldytuvo kojelių sureguliavimas. Instaliuojant prietaisą, jį reikėtų statyti su gulsčiuku, kitu atveju garsas gali tapti nemalonus, o kartais ir nepakenčiamas. Vidutiniškai šaldytuvai skleidžia nuo 38 dB iki 44 dB garsą, palyginus su ankstesniais šaldytuvais, tai yra labai mažai.
 
 
Elektros energijos suvartojimas
Šiandien, kuomet elektros kainos auga kaip ant mielių, pirkėjai turėtų kur kas atidžiau perskaityti buitinių prietaisų aprašymus ir ieškoti eilutės, nurodančios elektros energijos sąnaudas. Šaldytuvuose elektros energijos sąnaudos ženklinamos abėcėlės raidėmis. Renkantis reikia ieškoti A klasės šaldytuvo, su prie A raidės pridėtų kuo daugiau pliusų, garantuosiančių maksimalų prietaiso energetinį efektyvumą. Šiuo metu pats ekonomiškiausias šaldytuvas yra A+++ klasės. Ženkliukas A+++ reiškia, kad šaldytuvas sunaudoja iki 60 % mažiau energijos už kitus A klasės šaldytuvus. Reikėtų neapsigauti ir atkreipti dėmesį į šaldytuvo talpumą, kadangi kiekvieno šaldytuvo talpa yra unikali ir rinkoje neatrasite tos pačios energetinės klasės šaldytuvo su vienodomis metinėmis elektros sąnaudomis. Įdomus faktas tas, kad įsigijus šaldytuvą su automatiniu atitirpinimu ir jo neatitirpinus kartą į metus, sąnaudos didėjant ledo sluoksniui šaldiklyje taip pat išaugs. Tuo tarpu šaldytuvų, kurių nereikia atitirpinti, kadangi jų šaldikliuose nesusidaro ledo sluoksnio, elektros sąnaudos metai iš metų gali nekisti.
 
 
0 °C zona
Visi mes norime išlaikyti maisto produktus kuo ilgiau šviežius. Šiam tikslui gamintojai sukūrė zoną, kurioje maisto produktai išlieka dvigubai ilgiau nei padėti ant lentynos. Dažniausiai ji projektuojama tokioje šaldytuvo dalyje, kurioje yra šalčiausia. Temperatūroje laikosi itin žema, todėl bakterijos mažiau dauginasi, to pasekoje, maisto produktai išlieka ilgiau švieži. Nulinėje zonoje galima laikyti tokius maisto produktus kaip: mėsą, žuvį, sūrį, sviestą. Nors temperatūra ir artima 0 °C, labai retas šaldytuvas, kuris pasiekia tikrąją  0 °C temperatūrą, tačiau produktai nesušals į ledo gabalą, o išėmus iš kart galima bus valgyti.
 
 
Fresh zona
Ši zona yra labiausiai paplitusi šaldytuvuose, kadangi tai nėra tikroji 0 °C zona, o jos pakaitalas. Šiame stalčiuje temperatūra nesiekia 0 °C, o yra artima šiai temperatūrai. Maisto produktai neišsilaikys taip ilgai švieži, palyginus su 0 °C zona, tačiau tikrai išsilaikys šviežesni net 2 kartus ilgiau nei dedant ant įprastos lentynos. Fresh zonoje temperatūra yra 2 °C žemesnė nei šaldytuve, pavyzdžiui, Jūs nustatėte šaldytuvo temperatūrą ties +3 °C, tai Fresh zonoje bus +1 °C, o tik nustačius temperatūrą ties +2 °C, Fresh zonoje - bus 0 °C. Nustačius tinkamą šaldytuvo temperatūrą, į šį stalčių galima dėti ne tik mėsą ar žuvį, tačiau ir daržoves.
 
 
CoolSelect zona
Ši zona yra unikali, kadangi joje galite keisti temperatūrą atskirai nuo šaldytuvo temperatūros.  Galimos trys parinktys: +3 °C, 0 °C ir - 5 °C. Priklausomai nuometų laiko ar produktų kiekio tam tikru metu, Jūs šią zoną galite panaudoti daržovėms (+3 °C), mėsos ir žuvies produktams (0 °C) bei užšaldyti trumpam laikui virtinius, varškėčius ar tą pačią žuvį (-5° C)Pristatymas

Pristatymas

Pristatymas į namus ar biurą per 1-3 darbo dienas

 • 90% BIGBOX.LT užsakymų klientams pristatomi per 1-3 darbo dienas. Išsamesnė informacija apie pristatymo terminus pateikiama prie kiekvienos prekės, taip pat ir užsakymo metu lange „Užsakymo sąlygos“. Išimtiniais atvejais užsakymo terminas gali pailgėti papildomai 1-2 darbo dienomis, tačiau apie tokią išimtį BIGBOX.LT atsakingas darbuotojas informuoja telefonu arba el. paštu.
 • Jūsų patogumui - pristatymo laiko pasirinkimas. Pasirinkus prekių pristatymą su kurjerių tarnyba, klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius), Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką: 8-14 val. arba 14-18 val. Jei šie laikai nepatogūs, rekomenduojame atsiėmimą Post24 terminaluose.
 • Jūs visada galite derinti Jums patogų pristatymo terminą. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą negalėsite tuo metu būti vietoje, informuokite apie tai kurjerį arba BIGBOX.LT darbuotoją el. paštu: pagalba@bigbox.lt ar telefonu 8 700 33 322, ir pakoreguokite pristatymą į Jums patogią datą.

 

Pristatymas ir papildomos paslaugos

Galite rinktis jums patogiausią prekių pristatymo būdą:

Pristatymo būdas Pristatymo mokestis
(išskyrus stambiagabrites prekes)
Pristatymo mokestis
stambiagabaritėms prekėms
Užnešimo paslauga
Pristatymas su kurjerių tarnyba 0€
0€ (AKCIJA - Televizoriams pristatymas tik 0€) 16 €
Atsiėmimas BIGBOX.LT biure Kaune 0 €
paslauga neteikiama paslauga neteikiama
Atsiėmimas parduotuvėje Kėdainiuose 0 € paslauga neteikiama paslauga neteikiama
Atsiėmimas parduotuvėje Jonavoje 0 € paslauga neteikiama paslauga neteikiama
Atsiėmimas parduotuvėje Visagine 0 € paslauga neteikiama paslauga neteikiama

 

 • Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų. Siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekių. Jei pristatomos prekės, kurias gali panešti vienas žmogus, pristatymas ir užnešimas įeina į standartinio pristatymo kainą.
 • Stambiagabaritėms prekėms (skalbimo mašinoms, šaldytuvams ir pan.) taikomas 7€ mokestis. Taip pat rekomenduojama pasinaudoti užnešimo paslauga + 16 €. Tokiu būdu siuntą atveža keli žmonės, pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekes. 

Svarbu žinoti priimant prekes

 • Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį.
 • Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.
 • Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.

 

 • Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
 • Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.
 • Jei pasirinkote mokėjimą pristatymo metu, būtinai turėkite tikslią užsakyme nurodytą sumą.

Apmokėjimas

Apmokėjimas

MOKĖJIMO BŪDAI:

BIGBOX.LT internetinėje parduotuvėje atsiskaityti už pirkinius galite Jums patogiausiu būdu:


PAPILDOMI MOKESČIAI IR SĄLYGOS:

Mokėjimo būdas Papildomi BIGBOX.LT mokesčiai Papildomi banko (ar serviso teikėjo) mokesčiai
Mokėjimas pavedimu Nėra Bankas nuskaičiuos mokestį, lygų mokesčiui kaip tranzakcijos mokestis banko viduje arba į kitą banką, priklausomai kokio banko paslaugomis naudojatės.
Elektronine bankininkyste
(bank link paslauga)
Nėra Bankas nuskaičiuos mokestį, lygų mokesčiui kaip tranzakcijos mokestis banko viduje, priklausomai kokio banko paslaugomis naudojatės.
PayPal 5% nuo užsakymo sumos Nėra
Grynaisiais pinigais pristatymo metu 2 € Nėra
Išsimokėtinai,
Ūkio banko lizingo pagalba
Nėra Papildomas mokestis (palūkanos %) skaičiuojamas bankui, priklausomai nuo periodo kuriam norite sudaryti išperkamosios nuomos sutartį.
Daugiau informacijos apie ŪKIO BANKO LIZINGO AKCIJA čia!
Išsimokėtinai,
mOKilizingo pagalba
Nėra Papildomas mokestis (palūkanos %) skaičiuojamas bankui, priklausomai nuo periodo kuriam norite sudaryti išperkamosios nuomos sutartį.
Išsimokėtinai,
Sving pagalba
Nėra Atsiskaitant su Sving per 45 dienas - jokie papildomi Sving mokesčiai neskaičiuojami, mokant vėliau - prisideda 2,99% mėnesinių palūkanų ir 9.95 Lt. mėnesinis sąskaitos administravimo mokestis.
Išsimokėtinai,
General Financing pagalba
Nėra Papildomas mokestis (palūkanos %) skaičiuojamos General Financing, priklausomai nuo periodo kuriam norite sudaryti išperkamosios nuomos sutartį.

DĖMESIO: pasirinkus atsiskaitymo būdą "Grynaisiais pinigais pristatymo metu", prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme!

BIGBOX.LT sąskaitos rekvizitai, pasirinkus mokėjimo būdą "Mokėjimas pavedimu":

Įmonės pavadinimas UAB „Electronic trade“
Įmonės kodas 302662379
PVM mokėtojo kodas LT100006385811
Įmonės biuro adresas Savanorių pr. 136, Kaunas, 44148
Atsiskaitomoji sąskaita LT69 7044 0600 0782 9957
Bankas SEB Bankas, AB
Mokėjimo paskirtis reikia nurodyti užsakymo numerį

Grąžinimas, garantija

Grąžinimas

Prekių grąžinimo procedūra

Jūs turite teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami mums apie tai raštu (el. paštu: pagalba@bigbox.lt arba registruotu laišku BIGBOX.LT biuro adresu: Savanorių pr. 136, Kaunas, 44148, Lietuva per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos.

SVARBU: Rekomenduojame prieš grąžinant prekes sutarti su BIGBOX.LT atsakingu darbuotoju el. paštu: pagalba@bigbox.lt arba telefonu: 8 700 33 322 dėl prekės grąžinimo, kuris Jums pagelbės visais klausimais.

Grąžinamos prekės turi atitikti nurodytus reikalavimus:

* Šiuo simboliu pažymėti punktai negalioja gražinant nekokybišką prekę.

 • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, tokioje kokioje gavote iš pardavėjo;
 • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 • * Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (švari, nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kiti originaliai komplektacijai būdingi priedai);
 • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
 • Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas);
 • * Grąžinant prekes, kurios yra naudojamos kūno higienai, maisto ruošimui, namų ruošai prekės negali būti nei karto naudotos;
 • * Grąžinant kompiuterį, jame negali būti jokios Jūsų paliktos informacijos, programinės įrangos, Jūsų asmeninių nustatymų;
 • Grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota, rekomenduojama supakuoti į tą patį įpakavimą, kokiame gavote iš pardavėjo;
 • Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti BIGBOX.LT biuro adresu: 8 700 33 322;
 • Pirkėjas grąžindamas prekę pats atsako už jos sklandų ir saugų atvykimą iki BIGBOX.LT biuro.

Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą (jo formą gali atsiųsti atsakingas BIGBOX.LT darbuotojas el. paštu arba galite atsisiųsti čia), nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui.

Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 darbo dienų po to, kai autorizuotas servisas patvirtina, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.

DĖMESIO: Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, BIGBOX.LT įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis "Mažmeninės prekybos taisyklėmis (patvirtintos 2001-06-11 Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014-07-22 nutarimo Nr. 738 redakcija))."

Prekes galite grąžinti, pristatant į BIGBOX.LT biurą Kaune:

Savanorių pr. 136, Kaunas, 44148
Darbo laikas: I-V 08:00 – 17:00 val.
Telefonas: +370 700 333 22
El. paštas: pagalba@bigbox.lt

Kaip mus rasti?Garantija, garantinis remontas, autorizuoti serviso centrai

DĖMESIO: visos BIGBOX.LT parduodamos prekės yra skirtos Europos regiono rinkai, todėl visoms prekėms taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai ir reikalavimai. Pagal Europos Sąjungos direktyvas visoms prekėms yra taikomas ne trumpesnis nei 24 mėn. garantinis periodas. Detalesnę informaciją apie pagrindinių prekių kategorijų garantinio aptarnavimo bei kokybės garantijos informaciją rasite čia.

Duomenų saugumas

SAUGUMAS

BIGBOX.LT rūpinasi Jūsų duomenų saugumu.

Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje BIGBOX.LT užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras Comodo. Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp lankytojo naršyklės ir BIGBOX.LT serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims

BIGBOX.LT nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų.

Internetinės parduotuvės BIGBOX.LT pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl elektroninei parduotuvei BIGBOX.LT ši informacija neprieinama.

Mums rūpi mūsų klientų duomenų saugumas, todėl naudojami vieną saugiausių sertifikatų – „Comodo“.

Daugiau informacijos galite rasti oficialiame „Comodo“ puslapyje: www.instantssl.com


Atgal Pirmyn