Prisijunk prie savo BIGBOX

Sulčiaspaudė Stollar JE95 950 W

Prekės kodas: 44057

 • Stollar
 • Universali
 • Visos savybės
Didelio galingumo 950 vatų variklis užtikrina aukštą kokybę
Pristatymas per 3 d.d. (darbo dienas)
Garantija 36 mėn.
-26%
Sutaupote 41,00 €
118,00
159,00 €
Siūlyk savo kainą!
SIŪLYTI
X

Prekės savybės

Bendra informacija
Garantija 36
Tirščių indas Yra
Tirščių indo talpa 1 l
Gamintojas Stollar
Maksimalus apsisukimų skaičius per min. 15 000 aps/min.
Peiliuko tipas Titaninis
Sulčių indo talpa 1 l
Galingumas (W) 950 W
Galia 950 W
Greičio padėčių skaičius 2
Tinklelio tipas Metalinis
Nepjaustytų vaisių spaudimo funkcija Yra (80 mm)
Sulčiaspaudės peilio tipas Titaninis
Korpuso tipas Plastikas
Sulčiaspaudės tipas Universali
Spalva Sidabrinė
Garantinis laikotarpis 36 mėn

Prekės aprašymas

Aukštos kokybės sulčiaspaudė pasižymi tokiomis savybėmis:


     Maksimalus sulčių išsunkimas

     Ypač didelė padavimo anga – galima išsunkti sultis iš sveikų vaisių ir daržovių

     Galingas 950 vatų variklis

     2 greičių elektroninis valdymas, kad išsunkti sultis iš minkštų ir kietų vaisių

     Paprastai valomas korpusas

    Greito veikimo Italijoje pagamintas pinučių filtras su sukimosi ašmenimis, kurie padengti titanu

   1 litro ąsotis sultims su putų separatorium

   Išimamas didelės talpos indas tirščiams

Platesnė padavimo anga

84mm ypač plati padavimo anga, kad būtų galima išspausti sultis iš didesnių sveikų vaisių ir daržovių.

Visada aštrus pjovimo diskas kurį galima plauti indaplovėje

Unikali  tiesioginio padavimo sistema

Padavimo anga, sulčių talpa ir variklis ir ant vienos centrinės ašies, dėl ko yra sumažintas sulčiaspaudės vibravimas ir triukšmų lygis. Tai leidža spausti sultis greičiu iki 13000 apsukų per minutę.

 
 

Daugiau informacijos rasite čia.

 

Pirkimo gidai

TOP 5 lėtaeigių sulčiaspaudžių modeliai

Šiuo metu lėtaeigių sulčiaspaudžių įvairovė labai plati – tačiau kaip pasirinkti patį optimaliausią ir geriausią lėtaeigės sulčiaspaudės modelį?

Atrinkome Jums geriausius TOP 5 lėtaeigių sulčiaspaudžių modelius: 

 

KUVINGS 6000W

Kuvings prekinio vardo sulčiaspaudės gaminamos nuo 1978 m NUC Electronics Co., Ltd (P.Korėja). Gamintojas specializuojasi tik lėtaeigių sulčiaspaudžių gamyboje, parduodamos visame pasaulyje.
KUVINGS lėtaeigės sulčiaspaudės turi puikias charakteristikas, užtikrinančias ilgą, patikimą lėtaeigės sulčiaspaudės darbą bei itin paprastą naudojimą bei priežiūrą.
Visose Kuvings lėtaeigėse sulčiaspaudėse yra ilgaamžiškumą užtikrinantys indukciniai varikliai (garantija taikoma 10 metų). To paties indukcinio variklio dėka lėtaeigės sulčiaspaudės užtikrintai spaudžia sultis tiek iš minkštų vaisių, bet ir iš kietų daržovių (kaip stambios morkos, burokėliai). Lėtaeigės sulčiaspaudės tylus darbas taip pat priklauso nuo variklio – indukcinis variklis dirbs tyliai, netrukdys ryte ilgiau miegantiems namiškiams saldaus miego.
Lėtaeigės sulčiaspaudės ilgaamžiškumas taip pat priklauso nuo sraigto ir sietelio kokybės – KUVINGS modeliuose naudojamas ULTEM plastikas, yra itin tvirtas ir patvarus. Tai aukščiausios kokybės medžiagos, kurios užtikrina sveikai spaustų sulčių kokybę. Kiti gamintojai taupo ant šių svarbių lėtaeigės sulčiaspaudės xdalių ir naudoja paprastą plastiką – toks sraigtas prasčiau traiško vaisius bei daržoves, nusidėvi, o spaudžiant kietų daržovių (morkų, burokėlių) sultis, gali deformuoti sietelį. Todėl įsigyjan lėtaeigę sulčiaspaudę būtina atkreipti dėmesį į šių dalių medžiagiškumą, kad galėtumėte ilgai naudotis ir ruošti sveikas sultis namiškiams.
Išskirtinė KUVINGS 6000 modelių savybė- plati vaisių padavimo anga. Nereikia smulkinti obuolių – iš jų tiesiog iš karto spaudžiamos sveikos ir maistingos sultys!
Minusas lėtaeigių su plačia anga – jos yra aukštesnės nei modeliai siauromis angomis, todėl užims daugiau vietos Jūsų virtuvėje.
Kiti Kuvings privalumai kaip ir kitų lėtaeigių sulčiaspaudžių – itin paprastas valymas, galimas praplovimas vandeniu sulčiaspaudei veikiant, itin sveikos, maistingos sultys, sausos išspaudos.
Taip pat didelis privalumas – galimas atsarginių dalių įsigyjimas, papildomų sietelių įsigyjimas ir pan. T.y. ir po metų kitų, rasite šiems modeliams reikalingas atsargines ar papildomas dalis.
Garantija suteikiama 24 mėn + 10 metų varikliui. 

 
SANA by Omega
 
Sana by Omega lėtaeigės sulčiaspaudės yra vienos iš patikimiausių sulčiaspaudžių gamintojų pasaulinėje rinkoje. OMEGA įkūrėjas Robert Leo, daugiau nei 20 metų kūrė sulčiaspaudes, kurios geriausiai patenkintų klientų norus ir lūkesčius. 1985 metais metais buvo įkurta Olympic Products kompanija, kuri vėliau pervadinta Omega.
Horizontali lėtaeigė sulčiaspaudė lėtai ir užtikrintai spaudžia sultis - išvengiama perkaitimo ir tokiu būdu sultyse išlieka dar daugiau vitaminų. Puikiai spaudžia sultis iš želmenų bei lapinių daržovių. 
Sana by Omega lėtaeigės sulčiaspaudės išskirtinumas prieš kitus lėtaeigių sulčiaspaudžių gamintojus
SANA by Omega sistemos sulčiaspaudė puikiai padeda paruošti riešutų sviestą, kūdikių maistelį, sojos pieną, migdolų riešutų pieną ar net pasigaminti šviežių makaronų, sumalti kavos pupelių. 
Produktų padavimo anga yra pusmėnulio formos, todėl reikia smulkinti vaisius ir daržoves.
Privalumai - itin paprastas valymas. Nėra jokių silikono intarpų, kurie gali sunkiai valytis.
Horizontalios sulčiaspaudės privalumas - net ir daug metų naudojant nebūna skyčio pralaidumo, kuris gali patekti į variklį ir įtakoti gedimo atsiradimą.
Iš tiesų spaudžia sultis iš želmenų ir lapinių daržovių. Nereikia maišyti jokių papildomų sultingesnių vaisių. 

 

 


ZYLE

ZYLE  lėtaeigė sulčiaspaudė su plačia vaisių padavimo anga
Puikios techninės charakteristikos – ULTEM plastikas naudojamas tiek sraigto, tiek sieteliams gaminti.
Indukcinis ilgaamžis variklis – tylus darbas, našus ir tolygus sulčių spaudimas.

Kainos žemesnės nei HUROM ir KUVINGS lėtaeigių sulčiaspaudžių, o techninės charakteristikos bei spaudžiamų sulčių kokybė, sulčiaspaudės ilgaamžiškumas  - analogiški.  

 

HAPPY JUICING

Happy Juicing lėtaeigės sulčiaspaudės su plačia vaisių padavimo anga
Mažiau žinomas vardas rinkoje, tačiau šios sulčiaspaudės turi puikias charakteristikas – ULTEM plastikas naudojamas tiek sraigto, tiek sietelio gamyboje. 
Variklis indukcinis – tylus, ilgaamžis. Suteikiama papildoma garantija iki 5 metų.
Prekės vardas nežinomas, tačiau sulčiaspaudė su plačia anga yra tikrai kokybiškas produktas, kuris tarnaus ilgai ir patikimai.

 

STANDART

STANDART lėtaeigė sulčiaspaudė su siaura vaisių padavimo anga

Jei vis tiek smulkinate sodo vaisius ir išpjaunate krituolių obuolių puseles, puikiai tiks kompaktiška, tvirta ir patikima STANDART lėtaeigė sulčiaspaudė. Kaip ir gerai žinomų lėtaeigių sulčiaspaudžių gamintojų produktuose, STANDART lėtaeigėse sulčiaspaudėse naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos – ULTEM plastikas sraigto ir sietelio gamybai.
Variklis indukcinis, ilgaamžis. Tarnaus ilgai, dirbs našiai ir tyliai.
Rekomenduojame.

 


 

 

Pristatymas

Pristatymas

Pristatymas į namus ar biurą per 1-3 darbo dienas

 • 90% BIGBOX.LT užsakymų klientams pristatomi per 1-3 darbo dienas. Išsamesnė informacija apie pristatymo terminus pateikiama prie kiekvienos prekės, taip pat ir užsakymo metu lange „Užsakymo sąlygos“. Išimtiniais atvejais užsakymo terminas gali pailgėti papildomai 1-2 darbo dienomis, tačiau apie tokią išimtį BIGBOX.LT atsakingas darbuotojas informuoja telefonu arba el. paštu.
 • Jūsų patogumui - pristatymo laiko pasirinkimas. Pasirinkus prekių pristatymą su kurjerių tarnyba, klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius), Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką: 8-14 val. arba 14-18 val. Jei šie laikai nepatogūs, rekomenduojame atsiėmimą Post24 terminaluose.
 • Jūs visada galite derinti Jums patogų pristatymo terminą. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą negalėsite tuo metu būti vietoje, informuokite apie tai kurjerį arba BIGBOX.LT darbuotoją el. paštu: pagalba@bigbox.lt ar telefonu 8 700 33 322, ir pakoreguokite pristatymą į Jums patogią datą.

 

Pristatymas ir papildomos paslaugos

Galite rinktis jums patogiausią prekių pristatymo būdą:

Pristatymo būdas Pristatymo mokestis
(išskyrus stambiagabrites prekes)
Pristatymo mokestis
stambiagabaritėms prekėms
Užnešimo paslauga
Pristatymas su kurjerių tarnyba 3.59 €
7.99 € (AKCIJA - Televizoriams pristatymas tik 5.59 €) 16 €
Atsiėmimas BIGBOX.LT biure Kaune 3 €
paslauga neteikiama paslauga neteikiama

 Pristatymas į Kuršių Neriją 

Teirautis telefonu: +37070033322

Pristatymui į Kuršių Neriją gali būti taikomas papildomas mokestis. 

 

 

 • Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų. Siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekių. Jei pristatomos prekės, kurias gali panešti vienas žmogus, pristatymas ir užnešimas įeina į standartinio pristatymo kainą.
 • Stambiagabaritėms prekėms (skalbimo mašinoms, šaldytuvams ir pan.) taikomas 7€ mokestis. Taip pat rekomenduojama pasinaudoti užnešimo paslauga + 16 €. Tokiu būdu siuntą atveža keli žmonės, pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekes. 

Svarbu žinoti priimant prekes

 • Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, jos turinį, prekių kiekį
 • Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.
 • Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.

 

 • Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
 • Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.
 • Jei pasirinkote mokėjimą pristatymo metu, būtinai turėkite tikslią užsakyme nurodytą sumą.
 
 
Ši atmintinė yra skirta DPD siuntų gavėjams, kurie priima siuntas iš DPD kurjerio. Gavėjai turėtų atkreipti dėmesį į šiuos esminius dalykus:

 

 1. SUSISKAIČIUOK DĖŽES


DPD kurjerio pristatomas pakuočių (dėžių) skaičius turi būti toks pat koks yra nurodytas kurjerio naudojamame skenerio ekrane. 
Jeigu pristatomų pakuočių (dėžių) skaičius skiriasi nuo skeneryje nurodyto dėžių skaičiaus – tuomet DPD kurjeris privalo patikslinti pristatomų dėžių skaičių skeneryje.

 2. PATIKRINK DĖŽIŲ ETIKETES

 
Ant DPD pakuočių (dėžių) etiketėse turi būti nurodytas Jūsų adresas, o dėžių numeriai turi atitikti  skeneryje nurodytiems pakuočių numeriams.
Jeigu pristatytų pakuočių (dėžių) numeriai skiriasi nuo skeneryje nurodytų dėžių numerių – tuomet DPD kurjeris privalo patikslinti gautų dėžių numerius.

 3. APŽIŪRĖK GAUTAS DĖŽES

 
Pristatomos pakuotės (dėžės) turi būti tvarkingos, t. y. nepraplėštos, nesugniuždytos ir pan.
Jeigu prekes pažeistoje pakuotėje yra apgadintos – tuomet su DPD kurjeriu turi būti surašytas „pakuotės pažeidimo aktas“. ”Pakuotės pažeidimo akto“ formą turi DPD kurjeris.

 4. TEISINGAI INFORMUOK

 
Informacija apie neteisingai pristatytas pakuotės (dėžes) turi būti pateikta el. paštu kas@dpd.lt arba 

tel.: 8-5-2106777. Pateikiamoje informacijoje turi būti DPD pakuotės numeris. 

 

 

Apmokėjimas

Apmokėjimas

MOKĖJIMO BŪDAI:

BIGBOX.LT internetinėje parduotuvėje atsiskaityti už pirkinius galite Jums patogiausiu būdu:

 • Mokėjimas pavedimu;
 • Išsimokėtinai SB LIZINGO pagalba. Daugiau informacijos apie SB LIZINGO AKCIJA čia!
 • Elektronine bankininkyste (bank link paslauga);
 • PayPal;
 • Grynaisiais pinigais pristatymo metu;
 • Išsimokėtinai (General Financing arba mOKilizingo pagalba);

PAPILDOMI MOKESČIAI IR SĄLYGOS:

Mokėjimo būdas Papildomi BIGBOX.LT mokesčiai Papildomi banko (ar serviso teikėjo) mokesčiai
Mokėjimas pavedimu Nėra Bankas nuskaičiuos mokestį, lygų mokesčiui kaip tranzakcijos mokestis banko viduje arba į kitą banką, priklausomai kokio banko paslaugomis naudojatės.
Elektronine bankininkyste
(bank link paslauga)
Nėra Bankas nuskaičiuos mokestį, lygų mokesčiui kaip tranzakcijos mokestis banko viduje, priklausomai kokio banko paslaugomis naudojatės.
PayPal 5% nuo užsakymo sumos Nėra
Grynaisiais pinigais pristatymo metu 3 € Nėra
Išsimokėtinai,
SB lizingo pagalba
Sudarant lizingo sutartį, nepriklausomai nuo to kokios yra lizingo sąlygos yra taikomas 5€ dokumentų siuntimo mokestis. Jeigu nenorite, kad dokumentai būtų siunčiami per kurjerį - dokumentus galite atvažiuoti pasirašyti mūsų ofise Kaune Savanorių pr. 136. Tokiu atveju mokestis nebus taikomas. Papildomas mokestis (palūkanos %) skaičiuojamas bankui, priklausomai nuo periodo kuriam norite sudaryti išperkamosios nuomos sutartį.
Daugiau informacijos apie SB LIZINGO AKCIJA čia!
Išsimokėtinai,
mOKilizingo pagalba
Sudarant lizingo sutartį, nepriklausomai nuo to kokios yra lizingo sąlygos yra taikomas 5€ dokumentų siuntimo mokestis. Jeigu nenorite, kad dokumentai būtų siunčiami per kurjerį - dokumentus galite atvažiuoti pasirašyti mūsų ofise Kaune Savanorių pr. 136. Tokiu atveju mokestis nebus taikomas. Papildomas mokestis (palūkanos %) skaičiuojamas bankui, priklausomai nuo periodo kuriam norite sudaryti išperkamosios nuomos sutartį.
BIGBOX.LT minimalus krepšelio dydis yra 30€. 

DĖMESIO: pasirinkus atsiskaitymo būdą "Grynaisiais pinigais pristatymo metu", prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme!

BIGBOX.LT sąskaitos rekvizitai, pasirinkus mokėjimo būdą "Mokėjimas pavedimu":

Įmonės pavadinimas UAB „Electronic trade“
Įmonės kodas 302662379
PVM mokėtojo kodas LT100006385811
Įmonės biuro adresas Savanorių pr. 136, Kaunas, 44148
Atsiskaitomoji sąskaita LT69 7044 0600 0782 9957
Bankas SEB Bankas, AB
Mokėjimo paskirtis reikia nurodyti užsakymo numerį

Grąžinimas, garantija

Grąžinimas

PREKIŲ GRĄŽINIMO PROCEDŪRA

Jūs turite teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami mums apie tai raštu (el. paštu: pagalba@bigbox.lt arba registruotu laišku BIGBOX.LT biuro adresu: Savanorių pr. 136, Kaunas, 44148, Lietuva per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos.

SVARBU: Rekomenduojame prieš grąžinant prekes sutarti su BIGBOX.LT atsakingu darbuotoju el. paštu: pagalba@bigbox.lt arba telefonu: 8 700 33 322 dėl prekės grąžinimo, kuris Jums pagelbės visais klausimais.


Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą (jo formą gali atsiųsti atsakingas BIGBOX.LT darbuotojas el. paštu arba galite atsisiųsti čia), nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui.

 
Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas. Šeštoji knyga. Prievolių teisė 6.228-10 straipsnis.
 
PIRKĖJO TEISĖS

Remiantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228(10) straipsnio 1 dalyje, nustatančio, jog "Vartotojas turi teisę, nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas kitų, negu nustatyta šio kodekso 6.228(11) straipsnyje, išlaidų, per keturiolika dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties, išskyrus šio straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis“ nustatyta tvarka, galimas tinkamos kokybės prekių grąžinimas:
- Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo–pardavimo sutarties, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui ir prekes grąžindamas savo lėšomis per 14 kalendorinių dienų nuo užsakymo pristatymo dienos (klientas siuntos priėmimą patvirtina parašu kurjeriui);
- Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti nurodyta teise atsisakyti sutarties, jeigu sutartis buvo sudaryta dėl garso ir vaizdo kūrinių ir fonogramų bet kokiose vaizdo ar garso laikmenose, kompiuterių programų tiekimo ir pirkėjas pažeidė pakuotės apsaugas;
- Jeigu pirkėjas pasinaudoja teise atsisakyti sutarties, kai už daiktą visiškai ar iš dalies sumokama pagal tam tikslui pardavėjo ir pirkėjo arba pardavėjo ir trečiojo asmens sudarytą vartojimo kredito sutartį, tai ta vartojimo kredito sutartis turi būti nutraukiama be jokių papildomų įsipareigojimų pirkėjui;
- Jeigu klientui buvo suteikta papildoma pasiūlymo nuolaida, ta nuolaida yra automatiškai atšaukiama tuo atveju, kai klientas atšaukia (ar grąžina) bent vieną kokybišką užsakymo pagal tokį pasiūlymą prekę.


PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Grąžinant kokybiškas prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
 • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
 • prekė turi būti nenaudota ir Pirkėjo nesugadinta;
 • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) Šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę;
 • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
 • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas);

Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti BIGBOX.LT biuro adresu: Savanorių pr. 136, Kaunas, 44148, Lietuva.

SVARBU: Autobusų siuntų tarnyba ar Lietuvos paštas iki galutinio adresato siuntų nepristato, todėl prekes grąžinti privaloma per kurjerių tarnybą arba pristatyti patiems. 

Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui. Tuo atveju, jei pinigai grąžinami ne į pirkėjo, o į kito asmens sąskaitą, privaloma pateikti pirkėjo išduotą įgaliojimą  trečiajam asmeniui priimti grąžinamus pinigus.

Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja nedelsdamas ir ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo tos dienos, kurią jis gavo Pirkėjo pranešimą apie sutarties atsisakymą, grąžinti Pirkėjui visas šio sumokėtas sumas, įskaitant Pirkėjo apmokėtas prekių pristatymo išlaidas. Pirkėjui atsisakius sudarytos sutarties, Pirkėjui tenka tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos.

BIGBOX.LT vienašališkai turi teisę iš klientui grąžinamos sumos išskaičiuoti suteiktą papildomos nuolaidos sumą, jei klientas pasinaudojo papildoma pasiūlymo nuolaida ir vėliau atšaukė (grąžino) bent vieną kokybišką prekę iš pasiūlymo, kuriam buvo pritaikyta nuolaida.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, BIGBOX.LT įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001.06.11 nutarimu Nr. 697 (2014.07.22 nutarimo Nr. 738 redakcija) patvirtintomis "Mažmeninės prekybos taisyklėmis".

Jei per garantijos terminą kliento įsigyta netinkamos kokybės prekė pakeičiama nauja tinkamos kokybės preke, pakeistajai taikomas likęs garantijos terminas, t.y. garantinis terminas nepratęsiamas.

Prekes galite grąžinti, pristatant į BIGBOX.LT biurą Kaune:

KAIP MUS RASTI?
Savanorių pr. 136, Kaunas, 44148
Darbo laikas: I-V 08:00 – 17:00 val.
Telefonas: +370 700 333 22
El. paštas: pagalba@bigbox.lt
 
GRANTIJA, GRANTINIS REMONTAS, AUTORIZUOTI SERVISO CENTRAI

DĖMESIO: visos BIGBOX.LT parduodamos prekės yra skirtos Europos regiono rinkai, todėl visoms prekėms taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai ir reikalavimai. Pagal Europos Sąjungos direktyvas visoms prekėms yra taikomas ne trumpesnis nei 24 mėn. garantinis periodas. Detalesnę informaciją apie pagrindinių prekių kategorijų garantinio aptarnavimo bei kokybės garantijos informaciją rasite čia.

Duomenų saugumas

SAUGUMAS

BIGBOX.LT rūpinasi Jūsų duomenų saugumu.

Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje BIGBOX.LT užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras Comodo. Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp lankytojo naršyklės ir BIGBOX.LT serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims

BIGBOX.LT nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų.

Internetinės parduotuvės BIGBOX.LT pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl elektroninei parduotuvei BIGBOX.LT ši informacija neprieinama.

Mums rūpi mūsų klientų duomenų saugumas, todėl naudojami vieną saugiausių sertifikatų – „Comodo“.

Daugiau informacijos galite rasti oficialiame „Comodo“ puslapyje: www.instantssl.com


Kainos istorija

Sulčiaspaudės Sulčiaspaudės Pirkimo gidai
super lizingo akcija soninis Laimėk kelionę į Kretą!
 

Atgal Pirmyn