Prisijunk prie savo BIGBOX

Kavos aparatas BEKO CEP5152B

Prekės kodas: 329464

 • Espresso
 • Yra
 • Malta kava
 • Juoda
 • Visos savybės
Pristatymas per 1-4 d.d.
Garantija 24 mėn.
Kaina 76,99
7,70 Eur x 10 mėn.*
LIZINGO AKCIJA IKI 10 MĖN. Plačiau
Siūlyk savo kainą!
SIŪLYTI
X

Siūlyti per messenger

Prekės savybės

Bendra informacija
Garantija 24
Kavos aparato tipas Espresso
Cappuccino ruošimas Yra
Valdymo tipas Mechaninis
Tinka kava Malta kava
Galingumas 1200 W
Vandens pompos slėgis 15 bar
Vandens rezervuaro talpa 1,2 l
Puodelių skaičius 1-2
Spalva Juoda
Garantinis laikotarpis 24 mėn
Prekės kategorija Kavos aparatai

Pirkimo gidai

 

Dažnas iš mūsų dieną pradedame kvapnios kavos puodeliu, ir kiekvienam norisi, jog pirmieji gurkšniai tonizuojančio gėrimo būtų ypatingi. Todėl lieka tik išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį kavos aparatą ir mėgautis tobulos kavos puodeliu kiekvieną rytą!

Greita ir skani kava

Teigiama, jog geriant užplikytą vandeniu kavą, sunku pajusti tikrąjį jos aromatą, tačiau profesionalūs kavos degustuotojai kavą ragauja būtent tokią. Tai atskiras ritualas, kuriam reikalingos specialios sąlygos: indai, preciziškas vandens temperatūros nustatymas, specialus kavinukas. Buitinėmis sąlygomis pasigaminti tobulos užpiltinės kavos beveik neįmanoma, tačiau kavos gaminimo aparatas yra pats patogiausias būdas greitai ir kokybiškai patiems pasiruošti gerą kavą.

Keturi svarbiausi veiksniai

Neskani kava dažniausiai pagaminama dėl nekokybiškų ar pasenusių kavos pupelių, dėl netinkamo jų rupumo (per stambiai arba per smulkiai sumaltos), dėl neįgudusių rankų, kurios naudojasi kavos aparatu, ir galiausiai dėl blogai pasirinkto kavos aparato. Darant kavą buitiniu ar pusiau automatiniu kavos aparatu žmogiškasis veiksnys tampa esminis. Kitaip yra ruošiant kavą automatiniu kavos aparatu – netinkamo sumalimo ar neteisingo kavos suspaudimo veiksnys eliminuojamas beveik šimtu procentų. Todėl kiekvienas kavos puodelis tampa tiesiog tobulas!

Dažniausiai aparato kaina priklauso nuo papildomų funkcijų ir dizaino. Jei žmogus ieško aparato, kuriuo gamins tik juodą kavą arba espresso, drąsiai gali rinktis pusiau automatinius De’Longhi kavos aparatus. Aparatu galima nesunkiai reguliuoti kavos rupumą, yra sureguliuota tobula vandens temperatūra ir teisingas kavos suspaudimas.

Rekomenduojame šiuos kavos aparatus:

   

 

Nuo Espresso iki karšto šokolado

Svarbiausias kavos aparato privalumas – jis gamina gerą espresso ir gerą juodą kavą. Šios dvi kavos rūšys yra visų kavos gėrimų pagrindas, todėl belieka pasitelkti savo fantaziją ir ragauti savo mėgstamiausią kavą. Kavos aparatas puikiai gamina kapučiną ar latte. Kokteilinėje, ledo gabaliukus sumaišę su grietinėle ir espresso, galėsite mėgautis frappe.

Juodą kavą pagardinę šlakeliu viskio ir padengę grietinėlės ar plakto pieno kepure džiaugsitės airiška kava. De’Longhi turi ir unikalų aparatą „Primadonna Exclusive“, kuris gamina net ir karštą šokoladą.

Mėgaukitės tobulu gėrimu namuose

Automatiniai kavos virimo aparatai skirstomi į profesionalius ir buitinius. Pirmieji gali paruošti iki 200 puodelių kavos per valandą, jie skirti kavinėms, biurams. Buitiniai įrenginiai yra pigesni, nes turi nedideles talpas vandeniui ir kavai, todėl gėrimo paruošiama mažiau. Tačiau net kukliausio modelio kavos virimo aparatas Jūsų svečius pradžiugins stipriu gėrimu. Pakanka į rezervuarą įpilti vandens,  į specialų konteinerį – kavos pupelių, ir įrenginys per 20–30 sekundžių paruoš kavą. Per šį laiką pupelės sumalamos ir suspaudžiamos, gauta masė sudrėkinama, kad atsiskleistų kavos aromatas. Tada leidžiamas aukšto slėgio karštas vanduo. Gėrimas įpilamas į puodelį. Slėgis – vienas iš svarbiausių aparato parametrų, nes nuo jo priklauso kavos stiprumas: kuo didesnis spaudimas, tuo gėrimas bus stipresnis ir kvapnesnis. Naudingosios medžiagos, eteriniai aliejai ir kofeinas neišgaruoja, gėrimas įgauna itin sodrų skonį. 

Dažniausiai aparato kaina priklauso nuo papildomų funkcijų ir dizaino. Jei žmogus ieško aparato, kuriuo ruoš tik juodą kavą arba espresso, drąsiai gali rinktis net patį pigiausią ilgametes tradicijas puoselėjančios ir kartu modernias inovacijas diegiančios italų kompanijos „De’Longhi“ modelį – gėrimo kokybė nuo to nenukentės. Gurmanai reguliuoja pupelių sumalimo rupumą, malamos kavos kiekį, nes tai turi įtakos gėrimo stiprumui ir aromatingumui.

Didelėms šeimoms ar visada skubantiems žmonėms labiausiai tiktų automatiniai įrenginiai, kurie vienu metu gali paruošti du puodelius espresso kavos.

Gėrimo aromatas priklauso ne tik nuo kavos mišinio kokybės, bet ir vandens, todėl daugelis aparatų turi specialų filtrą. Jis panaikina chloro prieskonį ir minkština kietą vandenį. Taip mažinama žalingų priemaišų koncentracija ir ilginamas įrenginio eksploatavimo laikas. Tikra kava patiekiama šiltame inde, todėl ilgiau išlieka karšta ir aromatinga. Dauguma šiuolaikinių kavos virimo aparatų turi patogų padėklą švariems puodeliams šildyti.

Indai pašildomi iki 40 laipsnių temperatūros, tada į juos pilama kava.

Tirštos pieno putos mėgėjams patartina atkreipti dėmesį į kavos aparatus, turinčius kapučinui ruošti skirtą priedą. Vieni aparatai pieną automatiškai išsiurbia iš pieno pakuotės, kiti – putą suplaka jau puodelyje.

Penki žingsniai pasakiško malonumo link

1 žingsnis

Kavos rūšies pasirinkimas

Kavos pupelių rūšių, jų skrudinimo variantų ir kitų skonį lemiančių faktorių yra labai daug, todėl atrasti savo kavą gali būti ne taip jau paprasta. Įprasta manyti, jog kavos skonis priklauso tik nuo kavos pupelių rūšies (arabica, robusta), tačiau skoniui didelę įtaką daro ir kavos rupumas. Su kavos gaminimo aparatais šį faktorių kontroliuoti yra itin paprasta – „De‘Longhi“ kavos gaminimo aparato viduje esanti nerūdijančio plieno girninė kavamalė sumala kavos pupeles iki norimo rupumo.

2 žingsnis

Vandens kokybė

Įsitikinkite, kad kavos virimui skirtas vanduo yra tinkamas. Tikrasis kavos skonis atsiskleidžia tik naudojant švarų, minkštą, mažai druskų turintį vandenį. Kavos gaminimo aparatuose esantis filtras užtikrina, kad kavos gaminimui naudojamas vanduo visuomet bus tik geriausios kokybės.

3 žingsnis

Į pagalbą pasitelkite kavos gaminimo aparatą

Klystama manant, kad kavos gaminimo aparatai – itin sudėtingi, daug vietos užimantys ir, svarbiausia, daug kainuojantys prietaisai. Nesileiskite suklaidinami – kompaktiškas, Jūsų poreikius atitinkantis kavos gaminimo aparatas už kiekvienam prieinamą kainą, sutinkamas jau kone kiekvienuose namuose.

4 žingsnis

Skirtinga kava – skirtingu dienos metu

Kavos gaminimo aparatai suteikia Jums unikalią galimybę pasigaminti daugybę skirtingų kavos gėrimų. Ryte mėgaukitės nuostabia cappuccino su tiršta pieno puta, vidurdienį skanaukite šilko švelnumo latte kavą, o visos dienos metu ir vakare ragaukite itin aromatingą, bet mažai kofeino turinčią espresso.

5 žingsnis

Mėgaukitės

Atraskite laiko pasimėgauti kavos aromatu, pasigrožėti jos spalva, skirkite daugiau dėmesio savo pašnekovui ir sau pačiam. Kavos gėrimo procesas -  tai kasdienis malonumas, laikas skirtas sau, todėl neskubėkite išgerti - neteksite didžiosios dalies malonumo. „De‘Longhi“ Jums siūlo susikurti savo puodelį svajonės!

Kaip pasirinkti kavos rūšį

Nuostabus skonis gimsta skirtingais būdais

Egzistuoja maždaug 100 kavamedžių rūšių, tačiau iš jų kavos gamybai svarbios tik dvi, priklausančios arabinio kavamedžio ir didžiojo kavamedžio (Robustos) šeimoms. Arabinis kavamedis yra vešlesnis, jo pupelių skonis – subtilesnis, ne toks kartus kaip robustos, jose yra 0,8– 1,5 proc. kofeino. Arabikos pupelės paprastai yra saldesnio, švelnesnio skonio, jaučiami cukraus, vaisių ir uogų

tonai, didesnis rūgštingumas. Didysis kavamedis (Robusta) atsparesnis, auga ten, kur neauga Arabika – 200–600 metrų aukštyje. Jo pupelės kartesnės ir didesnės negu arabinio kavamedžio, be to, kofeino jose maždaug du kartus daugiau – 1,7–3,5 proc. Robusta yra stipresnio, ryškesnio skonio su grūdų skonio užuominomis ir žemės riešutų poskoniu, daugiau kofeino, kremiškesnė.

Pagrindinės kavos savybės

Pilno kūno pojūtį nulemia tam tikras tirštumas dėl kavos ekstrakte esančių aliejinių emulsijų ir netirpių medžiagų (vadinamų koloidais). Šios medžiagos gėrimui suteikia didelį klampumą ir aukščiausio lygio aromatą bei „kūną“. Kreminės putos konsistencija yra puiki, smulkios grūdėtos struktūros ir be plyšių, pro kuriuos matytųsi juoda kava, esanti po puta.

Puta Labiausiai pastebimas espresso kavos savitumas yra kavos puta, esanti kiekvieno gero espresso kavos puodelio viršuje. Ji turėtų būti 3–4 mm storio, tam, kad išsaugotų greitai išgaruojančias medžiagas. Netgi plika akimi galima išskirti espresso kavoje dominuojančias kavos rūšis pažvelgus į putos tekstūrą ir spalvą. Jei puta yra riešuto spalvos, turinti blyškiai raudono atspalvio su tamsiai rudais dryžiais ir smulkios tekstūros – espresso kava buvo paruošta naudojant arabikos kavos pupeles. Jei ruda su pilkais atspalviais, nėra smulkios tekstūros ir matomi didesni burbuliukai, kavai paruošti buvo naudojamos robusta kavos pupelės.

Kavos skonis priklauso nuo 3 pagrindinių elementų, kuriuos atpažįsta mūsų skonio receptoriai: kartumo pojūčio, rūgštingumo ir saldumo. Kavos kartumas – pagrindinis pojūtis, labai natūralus juodajam gėrimui. Antrasis dominuojantis kavos skonio elementas yra jos rūgštingumas, suvokiamas kaip malonus, dilgčiojantis pojūtis, galima sakyti, gaivumas. Kavos pikantiškumą – lengvą, natūralų saldumą  – lemia geras skrudinimas, malimas ir gėrimo paruošimas. Espreso kava turi būti subalansuoto, harmoningo skonio: nė vienas skonis neturi užgožti kitų, nebent kuris nors yra labiau mėgstamas. Aromatas Tūkstančiai kvapo molekulių suteikia espresso kavai gerai žinomą, intensyvų aromatą. Mūsų kvapo jutimas gali atpažinti daugybę aromatinių savybių, kurias kava įgauna skrudinimo metu. Priklausomai nuo kavos kilmės, kokybės ir paruošimo, galime jausti karamelės ir javų kvapus arba galima pajusti lengvas sviesto, vanilės ir kakavos kvapų užuominas, primenančias šokoladą. Rafinuoti vaisiški aromatai primena šviežius citrusinius vaisius, džiovintus vaisius ar gėles. Kavos puta gali turėti subtilų kepintų graikinių riešutų, migdolų ar lazdyno riešutų kvapą. Aromatai taip pat gali varijuoti nuo rytietiškų esencijų tonų iki aitrių medienos, tabako ir prieskonių, tokių kaip pipirai, kvapų.

CAFE MUSETTI

Torrefazione Musetti – viena geriausių Italijos kavos skrudintojų, 15 vietoje Europoje, 2015-­aisiais švenčia 80 metų jubiliejų. Musetti kava mėgstama 5 žemynuose. Šis kavos gamintojas turi gilias tradicijas ir didelę patirtį skrudinant aukščiausios kokybės kavą. Įmonė pasisako už atsakingą ir sąžiningą verslą bei ekologiją. Musetti espresso kava italai bei kavos mėgėjai daugelyje kitų šalių mėgaujasi restoranuose, kavinėse, biuruose bei namuose.

Prestižinė Musetti kava ir didžiausias pasididžiavimas – Musetti Evoluzione  rūšis. Šiam mišiniui naudojamos tik kruopščiai atrinktos Arabika pupelės iš  Centrinės Amerikos. Skrudinama mažais kiekiais, dėmesingai prižiūrint procesą. Ruošiant Evoluzione pupeles, visuose etapuose dalyvauja tik savo srities profesionalai. Dėl šių priežasčių, procesas labai brangus, tačiau rezultatas – ypatingas  mišinys, kuris kavos gėrime atsiskleidžia aksominiu ir harmoningu skoniu. Pilno kūno, jusliškai tobula kava su šokolado bei vaisių punšo užuominomis praskaidrins nuotaiką ir pamalonins kavos gurmano gomurį, palikdama subtilų ilgai išliekantį poskonį. Musetti Evoluzione nepriekaištingai aušta kokybė yra be prieštaravimų įvertinta, išduodant CSC sertifikatą.

Mauro CENTOPERCENTO

Rafinuotas ir išskirtinis mišinys, pasižymintis lengvu, švelniu ir paslaptingu skoniu bei maloniu aromatu. Dėl mažo kofeino kiekio šia kava galima mėgautis itin dažnai.

Kilmė ir mišinys: Centopercento linija pagaminta iš 100% Arabica pupelių mišinio. Pupelės atrinktos iš Pietų Amerikos ir Brazilijos kavos plantacijų. Savybės: Vidutinio tirštumo, tamsaus skrudinimo. Jaučiamas lengvas gėlių, bei šokolado aromatas. Kofeino kiekis – 1,2–2 %.

Mauro PRESTIGE

Ypatingai populiari, itališko charakterio, tradicinio itališko espresso stiprumo kava su išliekančiu švelniu poskoniu ir vidutiniu kofeino kiekiu. Tai ypatingas mišinys, tvirto skonio ir intensyvaus aromato skirtas tikriems kavos gurmanams. 

Kilmė ir mišinys: Kava pagaminta iš preciziškai atrinktų 40 % Arabica ir 60 % Robusta kavos pupelių. Savybės: Ypatingai tiršta, vidutinio skrudinimo kava. Jaučiamas labai švelnus šokolado, gėlių aromatas. Kofeino kiekis – 1,2–2,2 %.

Mauro DE LUXE

Ši kava – „Mauro“ kavos atstovų pasididžiavimas. Tai linija, pasižyminti maloniu šokolado aromatu, nes dažniausiai auga apsupta kakavos plantacijų.  De Luxe – ypatingų aromatinių savybių turintis, saldaus skonio mišinys, kuriame yra mažai kofeino. Tai kava tiems, kurie nori išskirtinio skonio.

Kilmė ir mišinys: 70 % Arabica ir 30 % aukščiausios rūšies Robusta kavos pupelių derinys. Pupelės atrinktos iš Brazilijos, centrinės Amerikos ir Azijos kavos plantacijų. Savybės: vidutinio tirštumo, vidutiniškai paskrudinta. Jaučiamas šokolado, lengvas gėlių ir vaisių aromatas. Kofeino kiekis – 1,2–2 %.

Mauro CONCERTO

Puikiai subalansuotas, aromatingas mišinys – 20 % Arabica, 80 % Robusta. Pagamintas iš pupelių, atrinktų iš geriausių Azijos kavos plantacijų. Savybės: ypatingai tiršta, tamsaus skrudinimo, stipri ir aromatinga. Juntamas lengvas šokolado aromatas.

Kilmė ir mišinys: Kava pagaminta iš preciziškai atrinktų 20 % Arabica ir 80 % Robusta kavos pupelių. Savybės:  ypatingai tiršta, vidutinio skrudinimo kava. Jaučiamas labai švelnus šokolado, gėlių aromatas. Kofeino kiekis – 1,5–2 %.

Receptai

Espresso (it. espresso –„išspaustas“) – tai švelnaus skonio, aromatinga kava, padengta riešutų spalvos puta. Tai – stipri kava, patiekiama iš anksto pašildytuose mažuose puodeliuose. Espresso kava geriama labai greitai. Išgėrus jos, burnoje lieka malonus skonis. Patiekiama 60–90  ml puodeliuose storomis sienelėmis.

ESPRESSO Ingredientai: 7–8 g maltos kavos Paruošimas: išspausti 30 ml per 20–30 sekundžių

Ristretto (it. Ristretto – „apribotas“) – tai mažytis itin aromatingas kavos puodelis, paruoštas geros espresso pagrindu. Patiekiama 60–90  ml talpos puodeliuose, papildomai atnešant stiklinę negazuoto vandens.

RISTRETTO Ingredientai: 7–8 g maltos kavos Paruošimas: išspausti 15 ml per 20–30 sekundžių

AMERIKIETIŠKA KAVA Ingredientai: Espresso kava, karštas vanduo Paruošimas: išspausti espresso į didelį  puodelį ir patiekti su karšto vandens ąsotėliu šalia

DVIGUBAS ESPRESSO Ingredientai: 14–16 g maltos kavos Paruošimas: į didelį puodelį išspausti 60 ml per 20–30 sekundžių

MACCHIATO ruošiama espresso kavos pagrindu su trupučiu plakto pieno. Šiai kavai paruošti reikės 7 g kavos, 40 ml vandens ir 20 ml pieno kremo. Kava patiekiama 60–90 ml talpos puodeliuose.

ESPRESSO MACCHIATO Ingredientai: Espresso kava, pienas Paruošimas: išplakti pieną ir užpilti ant espresso kavos

Cappuccino – stipri kava su trupučiu pieno. Ši kava patiekiama dideliuose puodeliuose. Ruošiama iš 50 ml karšto pieno, apie 50 ml pieno putos bei 40 ml kvapnios espresso. Paruoštą gėrimą galima apibarstyti maltu cinamonu ar tarkuotu šokoladu.

CAPPUCCINO Ingredientai: pienas, espresso kava Paruošimas: atsargiai supilti išplaktą pieną į didelį puodelį, į kurį prieš tai išspaudėte espresso kavą.

VIENOS CAPPUCCINO Ingredientai: pienas, espresso kava, plakta grietinėlė, šokolado drožlės Paruošimas: paruošti nepilną puodelį kapučino ir užpildyti iki viršaus plakta grietinėle. Papuošti šokolado drožlėmis arba kruopelėmis.

CAFFE LATTE Ingredientai: pienas, espresso kava Paruošimas: supilti karštą pieną ant prieš tai išspaustos espresso kavos.

Caffè latte ruošiama iš 30–40 ml espresso kavos. Ant jau paruoštos espresso pilama apie 100 ml karšto pieno.

AROMATIZUOTAS MAROCCHINO Ingredientai: sirupas, pienas, kakava, espresso kava, apelsino ar citrinos žievelės Paruošimas: į skaidraus stiklo puodelį įpilti 20 ml pasirinkto sirupo. Toliau gaminti kaip ir Marocchino kavą.

MAROCCHINO  SU PISTACIJOMIS Ingredientai: pistacijų skonio sirupas, pienas, kakava, ekspreso kava, plakta grietinėlė, pistacijų drožlės Paruošimas: kaip ir Aromatizuotos Marocchino kavos, tik pridėti plaktos grietinėlės ir pakeisti sirupą pistacijų skonio sirupu. Papuošti pistacijų drožlėmis.

MAROCCHINO Ingredientai: pienas, kakava, espresso kava Paruošimas: išplakti pieną ir ¾ supilti į skaidraus stiklo puodelį. Pabarstyti kakavos milteliais, tada išspausti Espresso kavą ant paruoštos pieno putos. Ant viršaus uždėti porą šaukštų pieno putos.

Latte Macchiato ruošiama espresso kavos pagrindu su karštu pienu bei plakto pieno kremu. Šiai kavai paruošti reikės 7 g kavos, 40 ml vandens, 100 ml karšto pieno ir 70  ml pieno kremo. Kava patiekiama 220  ml talpos puodeliuose.

LATTE MACCHIATO Ingredientai: pienas, espresso kava Paruošimas: išplakti į stiklinę įpiltą pieną, tada lėtai supilti vieną espresso kavos puodelį, kad susidarytų sluoksniai.

MOCACCINO Ingredientai: pienas, espresso kava, šokoladinis sirupas Paruošimas: kaip ir Latte Macchiato, pirmiausia į stiklinę įpilant šokoladinį sirupą.

MOCACCINO SU GRIETINĖLE Ingredientai: pienas, espresso kava, šokolado  sirupas, plakta grietinėlė, šokolado drožlės Paruošimas: kaip ir Mocaccino, tik gaminti nepilną puodelį ir užpildyti plakta grietinėle. Papuošti šokolado kruopelėmis arba drožlėmis.

MOCACCINO SU GRIETINĖLE IR MĖTOMIS Ingredientai: pienas, esspreso kava, mėtinis sirupas, plakta grietinėlė, šviežios mėtos Paruošimas: kaip ir Mocaccino su grietinėle, šokoladą pakeičiant mėtomis. Papuošti mėtos lapeliais.

MOCACCINO SU GRIETINĖLE IR VAISIAIS Ingredientai: pienas, espresso kava, sirupas, plakta grietinėlė, švieži vaisiai Paruošimas: kaip ir Mocaccino su grietinėle, pakeičiant šokoladą norimo vaisiaus skonio sirupu. Papuošti vaisiais.

Pristatymas


NEMOKAMAS PRISTATYMAS*

NUO 199 EUR! 

SUPER LIZINGO AKCIJA IKI 10 MĖN.!*

 
*nuolaidos kodai galioja krepšeliui nuo 199 eur. 
*dovanos galioja akcijos ženklu pažymėtoms prekėms.
 
* Tipinis SB lizingo pavyzdys. Pavyzdžiui, skolinantis 1000 Eur akcijos sąlygomis, kai sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, *bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 0%, bendra mokama suma - 1000 Eur, eilinės įmokos suma – 100 Eur. Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, priklausomai nuo sutarties laikotarpio, atlikto Jūsų mokumo bei rizikos vertinimo. Nepriklausomai nuo to kokios yra lizingo sąlygos yra taikomas 9 € dokumentų siuntimo mokestis. 
 
 • 90% BIGBOX.LT užsakymų klientams pristatomi per 1-4 darbo dienas, jei prekė yra sandėlyje. Išsamesnė informacija apie pristatymo terminus pateikiama prie kiekvienos prekės, taip pat ir užsakymo metu lange „Užsakymo sąlygos“. Išimtiniais atvejais užsakymo terminas gali pailgėti papildomai 1-14 darbo dienomis, tačiau apie tokią išimtį BIGBOX.LT atsakingas darbuotojas informuoja telefonu arba el. paštu. Jei prie prekės nurodyta "Teirautis dėl pristatymo termino", prekę yra užsakoma pagal individualų poreikį, todėl reikia susisiekti su mumis dėl konkretaus termino.
 • Tuo atveju, jeigu mes neturime galimybės parduoti prekės, pavyzdžiui, dėl to, kad prekės nėra sandėlyje, dėl to, kad prekės likutis nulinis arba dėl klaidos, susijusios su elektroninėje parduotuvėje pateikiama kaina, mes informuosime Jus elektroniniu paštu ar telefonu ir užsakymas nebus vykdomas. Tuo atveju, jeigu Jūs jau busite sumokėjęs už prekę, mes grąžinsime sumokėtus pinigus per 3 darbo dienas.
 • BIGBOX.LT elektroninėje parduotuvėje pateikiamas itin platus prekių asortimentas, todėl nepaisant visų protingų mūsų pastangų, lieka galimybė, kad dalis prekių gali būti pateikiamos klaidingomis kainomis ar pristatymo terminais. Tuo atveju, jeigu mes nustatome, kad pateikta prekių kaina yra klaidinga, mes apie tai raštu informuojame Jus ir suteikiame galimybę Jums įsigyti prekę už teisingą kainą arba atšaukti užsakymą. Užsakymas nėra vykdomas tol, kol negaunamas Jūsų atsakymas. Tuo atveju, jeigu su Jumis nepavyksta susisiekti nurodytais kontaktais, laikoma, kad užsakymas yra atšauktas ir Jūs būsite apie tai informuojamas raštu. Jeigu kainos klaidingumas yra akivaizdus ir Jūs pagrįstai galėjote atpažinti tokį klaidingą įkainojimą, BIGBOX.LT nekyla pareiga parduoti Jums prekę neteisinga, t.y. mažesne kaina.
 • Jūsų patogumui - pristatymo laiko pasirinkimas. Pasirinkus prekių pristatymą su kurjerių tarnyba, klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius), Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką: 8-14 val. arba 14-18 val.
 • Jūs visada galite derinti patogų pristatymo laiką. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą negalėsite tuo metu būti vietoje, informuokite apie tai kurjerį arba BIGBOX.LT darbuotoją el. paštu: pagalba@bigbox.lt ar telefonu 8 700 33 322, ir pakoreguokite pristatymą į Jums patogią datą.

Pristatymas ir papildomos paslaugos

Galite rinktis jums patogiausią prekių pristatymo būdą:

Pristatymo būdas Standartinis mokestis Pristatymo mokesčio išimtys Užnešimo paslauga
Pristatymas su kurjerių tarnyba iki 199 Eur - 2,99 €
Televizoriams ir telefonams pristatymas iki 199 Eur - 2,99 €, stambiagabaritėms prekėms iki 199 Eur - 5,99 € nuo 10 €

Pristatymas į OMNIVA paštomatus

iki 199 Eur - 3,59 € 

Maksimalus Omniva paštomatais siunčiamos siuntos svoris iki 30 kg., maksimalūs matmenys - 39 x 38 x 64 cm  

-

Atsiėmimas BIGBOX.LT biure Kaune 0 €
Stambiagabaričių prekių biure atsiimti nėra galimybės -

 Pristatymas į Kuršių Neriją 

Teirautis telefonu: +37070033322

Stambiagabaritėms prekėms pristatymui į Kuršių Neriją gali būti taikomas papildomas mokestis. 

 

 

 • Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų. Siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekių. Jei pristatomos prekės, kurias gali panešti vienas žmogus, pristatymas ir užnešimas įeina į standartinio pristatymo kainą.
 • Stambiagabaritėms prekėms rekomenduojama pasinaudoti užnešimo paslauga, kurios kaina nuo 10 €. Tokiu būdu siuntą atveža keli žmonės, pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekes. SVARBU: Užnešimo paslauga teikiama tik darbo valandomis - 8 - 17 val. Užsakius užnešimo paslaugą, prekės pristatymas gali prasitęsti iki 3 d.d., kadangi užnešimą atlieka dvigubas kurjerių ekipažas bei planuojamas sunkiasvorio automobilio maršrutas.
Užnešimo kainos priklausomai nuo prekės kategorijos:
 
Kategorija Kaina
Mikrobangų krosnelės 10 Eur
Gartraukiai 10 Eur
Kaitlentės 10 Eur
Orkaitės 15 Eur
Vyno šaldytuvai 15 Eur
Televizoriai 15 Eur
Viryklės 19 Eur
Indaplovės 19 Eur
Skalbimo mašinos - Skalbyklės 19  Eur
Skalbyklės-džiovyklės 19  Eur
Skalbinių Džiovyklės 19  Eur
Šaldytuvai 19  Eur
Šaldikliai 19  Eur
Šaldymo dėžės 19  Eur
Dviduriai šaldytuvai 19  Eur
Kamado griliai - kepsninės 19  Eur

Svarbu žinoti priimant prekes

 • Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę. 
 • Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus. Vėliausiai pretenziją apie pažeidimus ar kitus neatitikimus pateikite per 24 val. nuo siuntos gavimo valandos (nuo tada, kai siuntos gavimą patvirtinate parašu kurjeriui).
 • Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.

 

 • Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
 • Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.
 • Jei pasirinkote mokėjimą pristatymo metu, būtinai turėkite tikslią užsakyme nurodytą sumą.
 
 
Ši atmintinė yra skirta DPD siuntų gavėjams, kurie priima siuntas iš DPD kurjerio. Gavėjai turėtų atkreipti dėmesį į šiuos esminius dalykus:
 
 

 1. SUSISKAIČIUOK DĖŽES


DPD kurjerio pristatomas pakuočių (dėžių) skaičius turi būti toks pat koks yra nurodytas kurjerio naudojamame skenerio ekrane. 
Jeigu pristatomų pakuočių (dėžių) skaičius skiriasi nuo skeneryje nurodyto dėžių skaičiaus – tuomet DPD kurjeris privalo patikslinti pristatomų dėžių skaičių skeneryje.
 

 2. PATIKRINK DĖŽIŲ ETIKETES

 
Ant DPD pakuočių (dėžių) etiketėse turi būti nurodytas Jūsų adresas, o dėžių numeriai turi atitikti  skeneryje nurodytiems pakuočių numeriams.
Jeigu pristatytų pakuočių (dėžių) numeriai skiriasi nuo skeneryje nurodytų dėžių numerių – tuomet DPD kurjeris privalo patikslinti gautų dėžių numerius.
 

 3. APŽIŪRĖK GAUTAS DĖŽES

 
Pristatomos pakuotės (dėžės) turi būti tvarkingos, t. y. nepraplėštos, nesugniuždytos ir pan.
Jeigu prekes pažeistoje pakuotėje yra apgadintos – tuomet su DPD kurjeriu turi būti surašytas „pakuotės pažeidimo aktas“. ”Pakuotės pažeidimo akto“ formą turi DPD kurjeris.
 

 4. TEISINGAI INFORMUOK

 
Informacija apie neteisingai pristatytas pakuotės (dėžes) turi būti pateikta el. paštu kas@dpd.lt arba 

tel.: 8-5-2106777. Pateikiamoje informacijoje turi būti DPD pakuotės numeris. 

 

DPD logo DPD užsakymas

Apmokėjimas


DĖMESIO: Norėdami mokėti iš DNB banko, mokėjimo žingsnyje rinkitės MOKĖJIMAS PAVEDIMU. Norėdami mokėti iš NORDEA - rinkitės NORDEA mokėjimo būdą.


BIGBOX.LT internetinėje parduotuvėje atsiskaityti už pirkinius galite Jums patogiausiu būdu:

 • Mokėjimu pavedimu;
 • Išsimokėtinai (SB LIZINGAS, GF LIZINGAS, MOKILIZINGAS);
 • Elektronine bankininkyste ("bank link");
 • PayPal (šiuo būdu gali mokėti TIK fiziniai asmenys, mokėdami šiuo būdu dėl sukčiavimo prevencijos atsiųskite mums savo asmens dokumento kopiją į pagalba@bigbox.lt);
 • Grynaisiais pinigais pristatymo metu.

Mokėjimo būdas Papildomi BIGBOX.LT mokesčiai Papildomi banko (ar serviso teikėjo) mokesčiai
Mokėjimas pavedimu Nėra Bankas nuskaičiuos mokestį, lygų mokesčiui kaip tranzakcijos mokestis banko viduje arba į kitą banką, priklausomai kokio banko paslaugomis naudojatės.
Elektronine bankininkyste
(bank link paslauga)
Nėra Bankas nuskaičiuos mokestį, lygų mokesčiui kaip tranzakcijos mokestis banko viduje, priklausomai kokio banko paslaugomis naudojatės.
PayPal Nėra 5% nuo užsakymo sumos
Grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele pristatymo metu 3 € (kurjeris priima iki 1000 eur) Nėra
Išsimokėtinai,
SB lizingo pagalba
Sudarant lizingo sutartį, nepriklausomai nuo to kokios yra lizingo sąlygos yra taikomas 9 € dokumentų siuntimo mokestis. Jeigu nenorite, kad dokumentai būtų siunčiami per kurjerį - dokumentus galite atvažiuoti pasirašyti mūsų ofise Kaune Savanorių pr. 441B, LT- 49185. Tokiu atveju mokestis nebus taikomas. Papildomas mokestis (palūkanos %) skaičiuojamas bankui, priklausomai nuo periodo kuriam norite sudaryti išperkamosios nuomos sutartį.
Išsimokėtinai,
mOKilizingo pagalba
Sudarant lizingo sutartį, nepriklausomai nuo to kokios yra lizingo sąlygos yra taikomas 9 € dokumentų siuntimo mokestis. Jeigu nenorite, kad dokumentai būtų siunčiami per kurjerį - dokumentus galite atvažiuoti pasirašyti mūsų ofise Kaune Savanorių pr. 441B. Tokiu atveju mokestis nebus taikomas. Papildomas mokestis (palūkanos %) skaičiuojamas bankui, priklausomai nuo periodo kuriam norite sudaryti išperkamosios nuomos sutartį.

 
DĖMESIO: jei mokate grynais pinigais prekių pristatymo metu, turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme!

BIGBOX.LT sąskaitos rekvizitai, pasirinkus mokėjimo būdą "Mokėjimas pavedimu":

Įmonės pavadinimas UAB „Electronic trade“
Įmonės kodas 302662379
PVM mokėtojo kodas LT100006385811
Įmonės biuro adresas Savanorių pr. 441B, Kaunas, LT- 49185
Atsiskaitomoji sąskaita LT35 7180 6000 2546 7363
Bankas Šiaulių bankas, AB
Mokėjimo paskirtis reikia nurodyti užsakymo numerį

Grąžinimas, garantija

Bigbox prekių grąžinimas


PREKIŲ GRĄŽINIMO PROCEDŪRA

Jūs turite teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami mums apie tai raštu (el. paštu: pagalba@bigbox.lt arba registruotu laišku BIGBOX.LT biuro adresu: Savanorių pr. 441B, Kaunas, LT- 49185 per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos.

SVARBU: Vėliausiai pretenziją apie netinkamą prekės komplektaciją, pažeidimus ar kitus neatitikimus pateikite per 24 val. nuo siuntos gavimo valandos (nuo tada, kai siuntos gavimą patvirtinate parašu kurjeriui). Rekomenduojame prieš grąžinant prekes sutarti su BIGBOX.LT atsakingu darbuotoju el. paštu: pagalba@bigbox.lt arba telefonu: 8 700 33 322 dėl prekės grąžinimo, kuris Jums pagelbės visais klausimais.


Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą (jo formą gali atsiųsti atsakingas BIGBOX.LT darbuotojas el. paštu arba galite atsisiųsti čia), nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui.

 
Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas. Šeštoji knyga. Prievolių teisė 6.228-10 straipsnis.
 
PIRKĖJO TEISĖS

Remiantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228(10) straipsnio 1 dalyje, nustatančio, jog "Vartotojas turi teisę, nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas kitų, negu nustatyta šio kodekso 6.228(11) straipsnyje, išlaidų, per keturiolika dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties, išskyrus šio straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis“ nustatyta tvarka, galimas tinkamos kokybės prekių grąžinimas:
- Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą pateikimo Pardavėjui dienos turi išsiųsti arba perduoti prekes Pardavėjui arba kitam jo įgaliotam asmeniui, išskyrus atvejus, kai pagal sutartį Pirkėjui atsisakius sutarties pareiga atsiimti prekes tenka Pardavėjui;
- Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti nurodyta teise atsisakyti sutarties, jeigu sutartis buvo sudaryta dėl garso ir vaizdo kūrinių ir fonogramų bet kokiose vaizdo ar garso laikmenose, kompiuterių programų tiekimo ir pirkėjas pažeidė pakuotės apsaugas;
- Jeigu pirkėjas pasinaudoja teise atsisakyti sutarties, kai už daiktą visiškai ar iš dalies sumokama pagal tam tikslui pardavėjo ir pirkėjo arba pardavėjo ir trečiojo asmens sudarytą vartojimo kredito sutartį, tai ta vartojimo kredito sutartis turi būti nutraukiama be jokių papildomų įsipareigojimų pirkėjui;
- Jeigu klientui buvo suteikta papildoma pasiūlymo nuolaida, ta nuolaida yra automatiškai atšaukiama tuo atveju, kai klientas atšaukia (ar grąžina) bent vieną kokybišką užsakymo pagal tokį pasiūlymą prekę.

Prašymą ar skundą dėl mūsų parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402, Vilnius, el.paštas tarnyba@vvtat.lt) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ .


PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Grąžinant kokybiškas prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
 • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
 • prekė turi būti nenaudota ir Pirkėjo nesugadinta;
 • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) Šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę;
 • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
 • dėvimos prekės (pvz., ausinės, barzdaskutės, epiliatoriai ir pan.) gali būti grąžintos tik tuo atveju, jei nebuvo panaudotos.
 • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas);

Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti BIGBOX.LT biuro adresu: Savanorių pr. 441B, Kaunas, LT- 49185.

SVARBU: Autobusų siuntų tarnyba ar Lietuvos paštas iki galutinio adresato siuntų nepristato, todėl prekes grąžinti privaloma per kurjerių tarnybą arba pristatyti patiems. 

Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui. Tuo atveju, jei pinigai grąžinami ne į pirkėjo, o į kito asmens sąskaitą, privaloma pateikti pirkėjo išduotą įgaliojimą  trečiajam asmeniui priimti grąžinamus pinigus.

Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja nedelsdamas ir ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo tos dienos, kurią jis gavo Pirkėjo pranešimą apie sutarties atsisakymą, grąžinti Pirkėjui visas šio sumokėtas sumas, įskaitant Pirkėjo apmokėtas prekių pristatymo išlaidas. Pirkėjui atsisakius sudarytos sutarties, Pirkėjui tenka tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos.

BIGBOX.LT vienašališkai turi teisę iš klientui grąžinamos sumos išskaičiuoti suteiktą papildomos nuolaidos sumą, jei klientas pasinaudojo papildoma pasiūlymo nuolaida ir vėliau atšaukė (grąžino) bent vieną kokybišką prekę iš pasiūlymo, kuriam buvo pritaikyta nuolaida.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, BIGBOX.LT įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001.06.11 nutarimu Nr. 697 (2014.07.22 nutarimo Nr. 738 redakcija) patvirtintomis "Mažmeninės prekybos taisyklėmis".

Jei per garantijos terminą kliento įsigyta netinkamos kokybės prekė pakeičiama nauja tinkamos kokybės preke, pakeistajai taikomas likęs garantijos terminas, t.y. garantinis terminas nepratęsiamas.

Prekes galite grąžinti, pristatant į BIGBOX.LT biurą Kaune:

KAIP MUS RASTI?

Savanorių pr. 441B, Kaunas, LT- 49185
Darbo laikas: I-V 08:00 – 17:00 val.
Telefonas: +370 700 333 22
El. paštas: pagalba@bigbox.lt
 
GARANTIJA, GARANTINIS REMONTAS, AUTORIZUOTI SERVISO CENTRAI

DĖMESIO: visos BIGBOX.LT parduodamos prekės yra skirtos Europos regiono rinkai, todėl visoms prekėms taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai ir reikalavimai. Pagal Europos Sąjungos direktyvas visoms prekėms yra taikomas ne trumpesnis nei 24 mėn. garantinis periodas. Detalesnę informaciją apie pagrindinių prekių kategorijų garantinio aptarnavimo bei kokybės garantijos informaciją rasite čia.

Kainos istorija

329464 76,99 EUR

Atgal Pirmyn