Prisijunk prie savo BIGBOX
Informacija
   

  Papildoma pirkinio apsauga


  Papildoma pirkinio apsauga

   

  Papildoma pirkinio apsauga – Jūsų pirkinio apsauga beveik visais gyvenimo atvejais! Įsigykite papildomą pirkinio apsaugą ir apsaugokite savo išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar buitinės technikos prekę nuo sugadinimo sunaikinimo .

   

  UAB „Saugi garantija“ Jūsų pirkinius apsaugos net ir įvykus gamintojo garantijoje nenumatytais atvejais: sudužus, pažeidus vandeniu, ugnimi.

   

  Paslaugų planai

   

  Papildoma apsauga prekėms iki 200 Eur galioja visiems elektronikos ir buities prietaisams, kurių kaina nuo 50 iki 200 Eur. Prekės apsaugą galite įsigyti 1-2 metams.

  Taikoma besąlyginė išskaita.  Besąlyginės išskaitos dydis nurodomas apsaugos sutartyje.

   

  Papildoma apsauga prekėms nuo 200 Eur galioja visiems elektronikos ir buities prietaisams, kurių kaina nuo 200 Eur. Prekės apsaugą galite įsigyti 1-2 metams.

  Taikoma besąlyginė išskaita.

   

  Svarbi informacija

  • Planai galioja fiziniams ir juridiniams asmenims.
  • Papildoma apsauga negalioja, jeigu: prekė buvo pamesta, naudota ne pagal paskirtį ar nesilaikant gamintojo instrukcijų, neveikia dėl tam tikrų dalių nusidėvėjimo ar korozijos, buvo pavogta.

   

  Kaip užregistruoti įvykį?

  • Skambinkite tel. 869411444 ir užregistruokite gedimą. Žalų konsultantai suteiks informaciją apie remonto arba prekės keitimo eigą.
  • Užregistruokite gedimą www.saugigarantija.lt. Netrukus su Jumis susisieks žalų konsultantas ir suteiks informaciją apie remonto arba prekės keitimo eigą.