Prisijunk prie savo BIGBOX

Veidrodinis fotoaparatas Nikon D850 Body

Prekės kodas: 277244

 • NIKON
 • 45,7 Mln
 • Visos savybės
Pristatymas per 1-4 d.d.
Garantija 24 mėn.
Kaina 2.940,99
294,10 Eur x 10 mėn.*
LIZINGO AKCIJA IKI 10 MĖN. Plačiau
Siūlyk savo kainą!
SIŪLYTI
X

Siūlyti per messenger

Prekės savybės

Techniniai duomenys
Gamintojas NIKON
Bendra informacija
Garantija 24
Filmavimas 4K kokybe, MPG4/H264 formatu
Išlaikymas 1/8000-30 sek, + greitas elektroninis užraktas
Objektyvo tipas Nikon F
Fokusavimas 151 taškai, 9 kryžminiai
Jautrumas (ISO) 64-25600 (102400)
Vaizdo stabilizatorius Ne
LCD monitorius 8.6 cm, 2359 tūkst. taškų, sukiojamas, valdymas lietimu, Live view
Integruota blykstė Išorinė, Nuotolinė valdoma, x-sync:1/250s
Efektyvių vaizdo elementų skaičius 45,7 Mln

Prekės aprašymas

 

Nikon D850 - su aukštesne raiška, didesniu greičiu ir daug universalesnis

NIKON PIRMASIS BACK-SIDE APŠVIETIMO (BSI) PILNO KADRO FOTOAPARATAS SU JUTIKLIU BE OPTINIO LOW-PASS FILTRO

Šio D850 širdis - Nikon sukurtas jutiklis, kuio dar nebuvo. Tai iš galo apšiviestas (back side illuminated-BSI) FX-formato ir pilno kadro CMOS jutiklis su 45.7 mln taškų ir be žemų dažnių praleidimo filtro. Šis genialus rinkinys leidžia pasiekti nepakartojamą vaizdo kokybę, šviesos paskirstymo naudingumą, greitesnį fotografavimą, tikresnes spalvas.  O su įspūdingu efektyviųjų vaizdo taškų skaičiumi minimaliai sumažinsite moirė tipo iškraipymų tikimybę.

GREITESNIS, AŠTRESNIS IR KOKYBIŠKESNIS PROCESORIUS

Greitesnis už Expeed 4 šis Expeed 5 greitai sutvarko 45.7 megapikselių duomenis kuo mažesniam triukšmui, platesniam dinaminiam diapazonui (HDR), subtilesnės toninėms ir tekstūrinėms detalėms, greitu fotografavimu (iki 9k/s) ir pilno kadro 4K UHD filmavimu.

 

JAUTUMAS NET MAŽIAUSIAI DETALEI

Kuo mažesnis ISO ir geresniu dinaminis dažnis. Kaip ir pirmtakas D810 , D850 turi mažiausią bazinį ISO už bet kurį veidrodinį ar sisteminį fotoaparatą - 64 (dar su galimybe sumažinti iki 32)

  

PILNAS KADRAS, KAIP IR TURĖTŲ BŪTI

Nikon tobulino pilno kadro formatą nuo standartinės 35mm juostos laikų, taip kaskart išgaudami legendinį nuotraukų ryškumą ir kokybę.

 

TIKSLUMAS KIEKVIENAME ŽINGSNYJE. AUTOMATINIS FOKUSAVIMAS KURIS "SPĖJA" SU JUMIS

D850 naudoja tą pačią visų įvertintą ultra tikslią automatinio fokusaimo sistemą, kaip ir Nikon lyderis D5. Su 153 fokusavimo taškais, 99 kyžminiais jutikliais ir atskiru automatiniam fokusavimui pritaikytu procesoriumi gali išgauti visą 45,7 mln taškų gebą su Nikkor objektyvais. Fotografavimas vos įžiūrimoje šviesoje šiam fotoaparatui tarsi natūrali funkcija.

Fokusavimas beveik visiškoje tamsoje

Automatinis fokusavimas iki -4 EV leis jums lengvai fotografuoti prasto apšvietimo situacijose, kaip niekada prieš tai. 

 

Geresnis kadro užpildymas

153 fokusavimo taškai su 99 kryžimias taškais, kurių 15 palaiko F8 diafragmą paverčia šį fotoaparatą kiekvieno laukinės gamtos ir sporto fotografo privalomu turėti įrankiu, nes siūlo 13% didesnį lauko apėmimą nei D800/D800E ar D810 fotoaparatai. Fokusuokite ir sekite vaizdą su nebanguojančiu tikslumu

Fiksuotas subjektų sekimas

Nikon automatinio fokusavimo varikliukas naudoja paralelinį proceso sekimą su sekos kontrolės mikrokompiuteriu, kuris suvokia automaitnio fokusavimo darbą greitai judančiuose subjektuose leisdamas juos fotografuoti net esant dideliam greičiui.

 

Greito fotografavimo niuansai

Su 7 kadrais per sekundę šis D850 fotoaparatas puikiai tinka daugeliui kadrų įamžinti, nuo kasdienių situacijų, iki mados šou ar vestuvių. Tačiau fotografavimo greitį galima padidinti iki 9 kadrų per sekundę naudojant pridedamą MB-D18 baterijų laiklikį.

FOTOGRAFUOKITE KIEK TIK NORITE

Net su 45,7 mln taškų pocesoriumi D850 gali įamžinti iki 513 tęstinių kadrų 14-bit RAW formatu ar iki 170 kadrų 12-bit lossless compresed RAW formatu. Tiesiog paspauskite ir laikykite fotografavimo mygtuką, fotoaparatas įamžins vieną puikų kadrą po kito.

 UNIVERSALUS, KAIP IR JŪS

Patobulintos galimybės remiantis fotografų pageidavimais.

Prititaikykite prie savo darbo stiliausStreamline your workflow

Lengvai persijunkite tarp RAW didelio (45,7 mln. taškų), vidutinio (25,6 mln taškų) ir mažojo (11.4 mln taškų) dydžio. Kurio tik reikia Jūsų darbui.

Būkite sujungti su Jūsų vizija

Tik veidrodinis fotoaparatas gali pasiūlyti tikrą vaizdą per objektyvą, taip paversdamas fotoaparatą jūsų matomo vaizdo tęsiniu. D850 turi didžiausią didinantį optinį vaizdo ieškiklį koks tik kada buvo iki šiol 0.75x. Matykite efektus per jį naudodami Nikko objektyvus - realaus laiko bokeh, fisheye, kampo keitimą ir daug daugiau. 

 

Tyliai tyliai, nes pareigūnai klauso

Kuomet kalba pradeda eiti apie tylųjį fotografavimą šis fotoaparatas taip pat gali pasiūlyti kelis režimus. Pirmuoju galite įamžinti iki 6 kadrų per sekundę iškart pilnu 47.5 mln taškų formatu. Antruoju režimu 8.6 mln. taškų fomatu DX plote su vidutiniu 30 kadrų per sekundę trimis sekundėmis.

Pakelkite ir palieskite

PAKELKITE IR PALIESKITE

Pakeliamas ir liečiamas LCD ekranėlis padeda dar palengvinti fotografavimą, net laikant fotoaparatą žemai. Naudokite Touch AF (fokusavimas priliečiant), lietimui jautrų ekspozicijos išlaikymą ir naviguokite po meniu taip, tarsi telefonu. Pritraukite vaizdą fokusuojant ir naudokite Pinpoint AF fokusavimą, kad fokusuotumėte ten, kur norite

 

4K UHD FILMAVIMO KOKYBĖ IR PILNO KADRO GALIA

Multimedijos tvirtovė

Multimedijos kūrėjams palaimingas kūrinys. Jau galėsite lengvai įrašinėti 16:9 4K (3840x2160) pilno kadro formatu naudojant visą plotį ir rezoliuciją dėl D850 back-side apšvietimo (BSI) CMOS sensoriumi. Išnaudokite visus didelio sensoriaus privalumus gražiam ir aiškiam vaizdui išgauti.

 

Dar lėčiau - svarbiausius ir dramatiškus momentus paverskite slow-motion vaizdu. Įrašykite 4x lėčiau (filmuokite 120p, atsukite vaizdą 30/25p) ar 5X lėčiau (filmuodami 120p, atsukant 24p) slow-motion režimu 1080p kokybe.
Greitai patvirtinkite fokusavimą  - patvirtinkite automatinį fokusavimą su Focus Peaking5 sistema, Pasirinkite aukštą, vidutinį ar žemą jautrumą ir raudoną, geltoną, mėlyną ar baltą pasirinkimą. 
Palieskite norėdami fokusuoti - kol filmuojate Live View vaizdą, tiesiog prilieskite ekraną, kur norite fokusuoti.

PAŽANGIOS VAIZDO TECHNOLOGIJOS GERESNIEMS FILMAMS 

Automatinis ISO susitvarko su prasto apšvietimo aplinkomis nuo ISO 64 iki Jūsų norimo jautrumo (iki pat Hi-2). Mėgaukites tolygiu išoriniu ir vidiniu įrašymu. Flat Picture Control sistema, tolygus kadro pašviesinimas elektroninis vaizdo stabilizavimas (Full HD formatu), integruotas stereo mikrofonas su 20 žingsnių jautrumu ir daug daug daugiau.

TIME-LAPSE FOTOGRAFAVIMAS/FILMAVIMAS SU KVAPĄ ATIMANČIĄ KOKYBE

4K time-lapse naudojant fotoaparatą - kurkite ištisas 4K time-lapse sekas tiesiog fotoaparatu. Naudokite Silent Live View režimą išvengdami mechaninio ekspozicijos išlaikymo ir veidrodėlio judėjimo, taip išsaugodami tūkstančius ciklų ir dar pagerindami ir taip įspūdingą D850 fotoaparato baterijos veikimo laiką. 

8K time-lapse naudojant Interval Timer - nepakartojami 8K kokybės vaizdai iki 9999 pilno dydžio kadrų, taip pat naudojant Silent Live View režimą leis įamžinti didesnius nei 8k dydžio vaizdus su nepaprastu detalumu, o nenaudojant užrakto detalumas tik pagerės.

KOL KAS LABIAUSIAI IŠBAIGTAS NIKON FOTOAPARATAS SU NAUJAUSIOS KARTOS PRIVALUMAIS

Apšvieskite viską- su WR-A10/R10 transceiver D850 gali kontroliuoti ir paleidti SB-5000 Speedlight blykstę iš kito kambario, iš už kampo ar lauke prie didelio saulės apšvietimo

Focus stacking technika dar lengviau - kurkite nuotraukas su išskirtiniu lauko gyliu naudodami Focus Shift režimą. Nustatykite fokusavimo žingsnius nuo 1-10 iki daugiau nei 300 nuotraukų, kurios talpinamos į atskirą katalogą ir jas jau galima apdirbti specialiomis programomis.

Prisitaikykite prie objektyvų - Live View AF Fine Tune sukurtas kad fotoaparatas greitai ir lengvai prisitaikytų prie naujai pritvirtinto objektyvo optimizuodamas ryškumą ir kitus parametrus, kad būtų išvengta ilgų bandymų ir reguliavimų prieš fotografavimus

Negatyvų skeneris - dėl naudojamo galinio apšvietimo D850 fotoaparatas gali būti juostelių skenavimo įreginius. Su nauju pasirenkamu ES-2 juostelių skaitmenizavimo adapteriu ant Micro-Nikkor objektyvo. Nuo šiol galėsite kopijuoti skaidres ar juostelės negatyvus ir prisiminti senus laikus ilgam.

  

Valdymas tamsoje - šis Nikon turi mygtukų apšvietimą, kuris leis jį lengvai valdyti tamsioje aplinkoje

  

Tvirtas magnio lydinio korpusas su anglies pluošto medžiagomis su apsaugomis nuo dulkių ir vandens lašų.

 

 Optimalus išlaikymas - 180K RGB Advanced Scene Recognition sistema atpažįsta aplinką ir parenka optimalų išlaikymą, kad kiekvienas kadres būtų maksimaliai ryškus ir aiškus. 

 

Kvadratinės (1:1) nuotraukos - naudojant vaizdo ieškiklio uždangą galite kurti ne tik kvadratines, tačiau ir FX, DX, 1:2 ar 5:4 nuotraukas 

Kontroliuokite nuotraukų išvaizdą su  Nikon's Picture Control sistema. Skirkite daugiau laiko aplinkkos ir subekto stebėjimui ir kūrybai ir mažiau laiko postprodukcijai. Su šia sistema D850 optimizuoja jau nufotografuoto kadro parametrus.

Pristatymas


NEMOKAMAS PRISTATYMAS*

NUO 199 EUR! 

SUPER LIZINGO AKCIJA IKI 10 MĖN.!*

 
*nuolaidos kodai galioja krepšeliui nuo 199 eur. 
*dovanos galioja akcijos ženklu pažymėtoms prekėms.
 
* Tipinis SB lizingo pavyzdys. Pavyzdžiui, skolinantis 1000 Eur akcijos sąlygomis, kai sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, *bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 0%, bendra mokama suma - 1000 Eur, eilinės įmokos suma – 100 Eur. Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, priklausomai nuo sutarties laikotarpio, atlikto Jūsų mokumo bei rizikos vertinimo. Nepriklausomai nuo to kokios yra lizingo sąlygos yra taikomas 9 € dokumentų siuntimo mokestis. 
 
 • 90% BIGBOX.LT užsakymų klientams pristatomi per 1-4 darbo dienas, jei prekė yra sandėlyje. Išsamesnė informacija apie pristatymo terminus pateikiama prie kiekvienos prekės, taip pat ir užsakymo metu lange „Užsakymo sąlygos“. Išimtiniais atvejais užsakymo terminas gali pailgėti papildomai 1-14 darbo dienomis, tačiau apie tokią išimtį BIGBOX.LT atsakingas darbuotojas informuoja telefonu arba el. paštu. Jei prie prekės nurodyta "Teirautis dėl pristatymo termino", prekę yra užsakoma pagal individualų poreikį, todėl reikia susisiekti su mumis dėl konkretaus termino.
 • Tuo atveju, jeigu mes neturime galimybės parduoti prekės, pavyzdžiui, dėl to, kad prekės nėra sandėlyje, dėl to, kad prekės likutis nulinis arba dėl klaidos, susijusios su elektroninėje parduotuvėje pateikiama kaina, mes informuosime Jus elektroniniu paštu ar telefonu ir užsakymas nebus vykdomas. Tuo atveju, jeigu Jūs jau busite sumokėjęs už prekę, mes grąžinsime sumokėtus pinigus per 3 darbo dienas.
 • BIGBOX.LT elektroninėje parduotuvėje pateikiamas itin platus prekių asortimentas, todėl nepaisant visų protingų mūsų pastangų, lieka galimybė, kad dalis prekių gali būti pateikiamos klaidingomis kainomis ar pristatymo terminais. Tuo atveju, jeigu mes nustatome, kad pateikta prekių kaina yra klaidinga, mes apie tai raštu informuojame Jus ir suteikiame galimybę Jums įsigyti prekę už teisingą kainą arba atšaukti užsakymą. Užsakymas nėra vykdomas tol, kol negaunamas Jūsų atsakymas. Tuo atveju, jeigu su Jumis nepavyksta susisiekti nurodytais kontaktais, laikoma, kad užsakymas yra atšauktas ir Jūs būsite apie tai informuojamas raštu. Jeigu kainos klaidingumas yra akivaizdus ir Jūs pagrįstai galėjote atpažinti tokį klaidingą įkainojimą, BIGBOX.LT nekyla pareiga parduoti Jums prekę neteisinga, t.y. mažesne kaina.
 • Jūsų patogumui - pristatymo laiko pasirinkimas. Pasirinkus prekių pristatymą su kurjerių tarnyba, klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius), Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką: 8-14 val. arba 14-18 val.
 • Jūs visada galite derinti patogų pristatymo laiką. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą negalėsite tuo metu būti vietoje, informuokite apie tai kurjerį arba BIGBOX.LT darbuotoją el. paštu: pagalba@bigbox.lt ar telefonu 8 700 33 322, ir pakoreguokite pristatymą į Jums patogią datą.

Pristatymas ir papildomos paslaugos

Galite rinktis jums patogiausią prekių pristatymo būdą:

Pristatymo būdas Standartinis mokestis Pristatymo mokesčio išimtys Užnešimo paslauga
Pristatymas su kurjerių tarnyba iki 199 Eur - 2,99 €
Televizoriams ir telefonams pristatymas iki 199 Eur - 2,99 €, stambiagabaritėms prekėms iki 199 Eur - 5,99 € nuo 10 €

Pristatymas į OMNIVA paštomatus

iki 199 Eur - 3,59 € 

Maksimalus Omniva paštomatais siunčiamos siuntos svoris iki 30 kg., maksimalūs matmenys - 39 x 38 x 64 cm  

-

Atsiėmimas BIGBOX.LT biure Kaune 0 €
Stambiagabaričių prekių biure atsiimti nėra galimybės -

 Pristatymas į Kuršių Neriją 

Teirautis telefonu: +37070033322

Stambiagabaritėms prekėms pristatymui į Kuršių Neriją gali būti taikomas papildomas mokestis. 

 

 

 • Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų. Siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekių. Jei pristatomos prekės, kurias gali panešti vienas žmogus, pristatymas ir užnešimas įeina į standartinio pristatymo kainą.
 • Stambiagabaritėms prekėms rekomenduojama pasinaudoti užnešimo paslauga, kurios kaina nuo 10 €. Tokiu būdu siuntą atveža keli žmonės, pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekes. SVARBU: Užnešimo paslauga teikiama tik darbo valandomis - 8 - 17 val. Užsakius užnešimo paslaugą, prekės pristatymas gali prasitęsti iki 3 d.d., kadangi užnešimą atlieka dvigubas kurjerių ekipažas bei planuojamas sunkiasvorio automobilio maršrutas.
Užnešimo kainos priklausomai nuo prekės kategorijos:
 
Kategorija Kaina
Mikrobangų krosnelės 10 Eur
Gartraukiai 10 Eur
Kaitlentės 10 Eur
Orkaitės 15 Eur
Vyno šaldytuvai 15 Eur
Televizoriai 15 Eur
Viryklės 19 Eur
Indaplovės 19 Eur
Skalbimo mašinos - Skalbyklės 19  Eur
Skalbyklės-džiovyklės 19  Eur
Skalbinių Džiovyklės 19  Eur
Šaldytuvai 19  Eur
Šaldikliai 19  Eur
Šaldymo dėžės 19  Eur
Dviduriai šaldytuvai 19  Eur
Kamado griliai - kepsninės 19  Eur

Svarbu žinoti priimant prekes

 • Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę. 
 • Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus. Vėliausiai pretenziją apie pažeidimus ar kitus neatitikimus pateikite per 24 val. nuo siuntos gavimo valandos (nuo tada, kai siuntos gavimą patvirtinate parašu kurjeriui).
 • Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.

 

 • Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
 • Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.
 • Jei pasirinkote mokėjimą pristatymo metu, būtinai turėkite tikslią užsakyme nurodytą sumą.
 
 
Ši atmintinė yra skirta DPD siuntų gavėjams, kurie priima siuntas iš DPD kurjerio. Gavėjai turėtų atkreipti dėmesį į šiuos esminius dalykus:
 
 

 1. SUSISKAIČIUOK DĖŽES


DPD kurjerio pristatomas pakuočių (dėžių) skaičius turi būti toks pat koks yra nurodytas kurjerio naudojamame skenerio ekrane. 
Jeigu pristatomų pakuočių (dėžių) skaičius skiriasi nuo skeneryje nurodyto dėžių skaičiaus – tuomet DPD kurjeris privalo patikslinti pristatomų dėžių skaičių skeneryje.
 

 2. PATIKRINK DĖŽIŲ ETIKETES

 
Ant DPD pakuočių (dėžių) etiketėse turi būti nurodytas Jūsų adresas, o dėžių numeriai turi atitikti  skeneryje nurodytiems pakuočių numeriams.
Jeigu pristatytų pakuočių (dėžių) numeriai skiriasi nuo skeneryje nurodytų dėžių numerių – tuomet DPD kurjeris privalo patikslinti gautų dėžių numerius.
 

 3. APŽIŪRĖK GAUTAS DĖŽES

 
Pristatomos pakuotės (dėžės) turi būti tvarkingos, t. y. nepraplėštos, nesugniuždytos ir pan.
Jeigu prekes pažeistoje pakuotėje yra apgadintos – tuomet su DPD kurjeriu turi būti surašytas „pakuotės pažeidimo aktas“. ”Pakuotės pažeidimo akto“ formą turi DPD kurjeris.
 

 4. TEISINGAI INFORMUOK

 
Informacija apie neteisingai pristatytas pakuotės (dėžes) turi būti pateikta el. paštu kas@dpd.lt arba 

tel.: 8-5-2106777. Pateikiamoje informacijoje turi būti DPD pakuotės numeris. 

 

DPD logo DPD užsakymas

Apmokėjimas


DĖMESIO: Norėdami mokėti iš DNB banko, mokėjimo žingsnyje rinkitės MOKĖJIMAS PAVEDIMU. Norėdami mokėti iš NORDEA - rinkitės NORDEA mokėjimo būdą.


BIGBOX.LT internetinėje parduotuvėje atsiskaityti už pirkinius galite Jums patogiausiu būdu:

 • Mokėjimu pavedimu;
 • Išsimokėtinai (SB LIZINGAS, GF LIZINGAS, MOKILIZINGAS);
 • Elektronine bankininkyste ("bank link");
 • PayPal (šiuo būdu gali mokėti TIK fiziniai asmenys, mokėdami šiuo būdu dėl sukčiavimo prevencijos atsiųskite mums savo asmens dokumento kopiją į pagalba@bigbox.lt);
 • Grynaisiais pinigais pristatymo metu.

Mokėjimo būdas Papildomi BIGBOX.LT mokesčiai Papildomi banko (ar serviso teikėjo) mokesčiai
Mokėjimas pavedimu Nėra Bankas nuskaičiuos mokestį, lygų mokesčiui kaip tranzakcijos mokestis banko viduje arba į kitą banką, priklausomai kokio banko paslaugomis naudojatės.
Elektronine bankininkyste
(bank link paslauga)
Nėra Bankas nuskaičiuos mokestį, lygų mokesčiui kaip tranzakcijos mokestis banko viduje, priklausomai kokio banko paslaugomis naudojatės.
PayPal Nėra 5% nuo užsakymo sumos
Grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele pristatymo metu 3 € (kurjeris priima iki 1000 eur) Nėra
Išsimokėtinai,
SB lizingo pagalba
Sudarant lizingo sutartį, nepriklausomai nuo to kokios yra lizingo sąlygos yra taikomas 9 € dokumentų siuntimo mokestis. Jeigu nenorite, kad dokumentai būtų siunčiami per kurjerį - dokumentus galite atvažiuoti pasirašyti mūsų ofise Kaune Savanorių pr. 441B, LT- 49185. Tokiu atveju mokestis nebus taikomas. Papildomas mokestis (palūkanos %) skaičiuojamas bankui, priklausomai nuo periodo kuriam norite sudaryti išperkamosios nuomos sutartį.
Išsimokėtinai,
mOKilizingo pagalba
Sudarant lizingo sutartį, nepriklausomai nuo to kokios yra lizingo sąlygos yra taikomas 9 € dokumentų siuntimo mokestis. Jeigu nenorite, kad dokumentai būtų siunčiami per kurjerį - dokumentus galite atvažiuoti pasirašyti mūsų ofise Kaune Savanorių pr. 441B. Tokiu atveju mokestis nebus taikomas. Papildomas mokestis (palūkanos %) skaičiuojamas bankui, priklausomai nuo periodo kuriam norite sudaryti išperkamosios nuomos sutartį.

 
DĖMESIO: jei mokate grynais pinigais prekių pristatymo metu, turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme!

BIGBOX.LT sąskaitos rekvizitai, pasirinkus mokėjimo būdą "Mokėjimas pavedimu":

Įmonės pavadinimas UAB „Electronic trade“
Įmonės kodas 302662379
PVM mokėtojo kodas LT100006385811
Įmonės biuro adresas Savanorių pr. 441B, Kaunas, LT- 49185
Atsiskaitomoji sąskaita LT35 7180 6000 2546 7363
Bankas Šiaulių bankas, AB
Mokėjimo paskirtis reikia nurodyti užsakymo numerį

Grąžinimas, garantija

Bigbox prekių grąžinimas


PREKIŲ GRĄŽINIMO PROCEDŪRA

Jūs turite teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami mums apie tai raštu (el. paštu: pagalba@bigbox.lt arba registruotu laišku BIGBOX.LT biuro adresu: Savanorių pr. 441B, Kaunas, LT- 49185 per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos.

SVARBU: Vėliausiai pretenziją apie netinkamą prekės komplektaciją, pažeidimus ar kitus neatitikimus pateikite per 24 val. nuo siuntos gavimo valandos (nuo tada, kai siuntos gavimą patvirtinate parašu kurjeriui). Rekomenduojame prieš grąžinant prekes sutarti su BIGBOX.LT atsakingu darbuotoju el. paštu: pagalba@bigbox.lt arba telefonu: 8 700 33 322 dėl prekės grąžinimo, kuris Jums pagelbės visais klausimais.


Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą (jo formą gali atsiųsti atsakingas BIGBOX.LT darbuotojas el. paštu arba galite atsisiųsti čia), nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui.

 
Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas. Šeštoji knyga. Prievolių teisė 6.228-10 straipsnis.
 
PIRKĖJO TEISĖS

Remiantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228(10) straipsnio 1 dalyje, nustatančio, jog "Vartotojas turi teisę, nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas kitų, negu nustatyta šio kodekso 6.228(11) straipsnyje, išlaidų, per keturiolika dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties, išskyrus šio straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis“ nustatyta tvarka, galimas tinkamos kokybės prekių grąžinimas:
- Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą pateikimo Pardavėjui dienos turi išsiųsti arba perduoti prekes Pardavėjui arba kitam jo įgaliotam asmeniui, išskyrus atvejus, kai pagal sutartį Pirkėjui atsisakius sutarties pareiga atsiimti prekes tenka Pardavėjui;
- Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti nurodyta teise atsisakyti sutarties, jeigu sutartis buvo sudaryta dėl garso ir vaizdo kūrinių ir fonogramų bet kokiose vaizdo ar garso laikmenose, kompiuterių programų tiekimo ir pirkėjas pažeidė pakuotės apsaugas;
- Jeigu pirkėjas pasinaudoja teise atsisakyti sutarties, kai už daiktą visiškai ar iš dalies sumokama pagal tam tikslui pardavėjo ir pirkėjo arba pardavėjo ir trečiojo asmens sudarytą vartojimo kredito sutartį, tai ta vartojimo kredito sutartis turi būti nutraukiama be jokių papildomų įsipareigojimų pirkėjui;
- Jeigu klientui buvo suteikta papildoma pasiūlymo nuolaida, ta nuolaida yra automatiškai atšaukiama tuo atveju, kai klientas atšaukia (ar grąžina) bent vieną kokybišką užsakymo pagal tokį pasiūlymą prekę.

Prašymą ar skundą dėl mūsų parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402, Vilnius, el.paštas tarnyba@vvtat.lt) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ .


PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Grąžinant kokybiškas prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
 • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
 • prekė turi būti nenaudota ir Pirkėjo nesugadinta;
 • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) Šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę;
 • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
 • dėvimos prekės (pvz., ausinės, barzdaskutės, epiliatoriai ir pan.) gali būti grąžintos tik tuo atveju, jei nebuvo panaudotos.
 • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas);

Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti BIGBOX.LT biuro adresu: Savanorių pr. 441B, Kaunas, LT- 49185.

SVARBU: Autobusų siuntų tarnyba ar Lietuvos paštas iki galutinio adresato siuntų nepristato, todėl prekes grąžinti privaloma per kurjerių tarnybą arba pristatyti patiems. 

Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui. Tuo atveju, jei pinigai grąžinami ne į pirkėjo, o į kito asmens sąskaitą, privaloma pateikti pirkėjo išduotą įgaliojimą  trečiajam asmeniui priimti grąžinamus pinigus.

Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja nedelsdamas ir ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo tos dienos, kurią jis gavo Pirkėjo pranešimą apie sutarties atsisakymą, grąžinti Pirkėjui visas šio sumokėtas sumas, įskaitant Pirkėjo apmokėtas prekių pristatymo išlaidas. Pirkėjui atsisakius sudarytos sutarties, Pirkėjui tenka tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos.

BIGBOX.LT vienašališkai turi teisę iš klientui grąžinamos sumos išskaičiuoti suteiktą papildomos nuolaidos sumą, jei klientas pasinaudojo papildoma pasiūlymo nuolaida ir vėliau atšaukė (grąžino) bent vieną kokybišką prekę iš pasiūlymo, kuriam buvo pritaikyta nuolaida.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, BIGBOX.LT įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001.06.11 nutarimu Nr. 697 (2014.07.22 nutarimo Nr. 738 redakcija) patvirtintomis "Mažmeninės prekybos taisyklėmis".

Jei per garantijos terminą kliento įsigyta netinkamos kokybės prekė pakeičiama nauja tinkamos kokybės preke, pakeistajai taikomas likęs garantijos terminas, t.y. garantinis terminas nepratęsiamas.

Prekes galite grąžinti, pristatant į BIGBOX.LT biurą Kaune:

KAIP MUS RASTI?

Savanorių pr. 441B, Kaunas, LT- 49185
Darbo laikas: I-V 08:00 – 17:00 val.
Telefonas: +370 700 333 22
El. paštas: pagalba@bigbox.lt
 
GARANTIJA, GARANTINIS REMONTAS, AUTORIZUOTI SERVISO CENTRAI

DĖMESIO: visos BIGBOX.LT parduodamos prekės yra skirtos Europos regiono rinkai, todėl visoms prekėms taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai ir reikalavimai. Pagal Europos Sąjungos direktyvas visoms prekėms yra taikomas ne trumpesnis nei 24 mėn. garantinis periodas. Detalesnę informaciją apie pagrindinių prekių kategorijų garantinio aptarnavimo bei kokybės garantijos informaciją rasite čia.

Kainos istorija

277244 2.940,99 EUR
GALINGI DIENOS PASIŪLYMAI Super lizingo akcijasamsung dienos soninisDIDYSIS METŲ IŠPARDAVIMASWhirlpool indaplovė + Fairy
 

Atgal Pirmyn